آموزش اطفاء حریق با حضور فرمانده یگان حفاظت زندان های استان فارس در بازداشتگاه قیروکارزین برگزار شد

به منظور آشنایی پرسنل و سربازان با وسایل ایمنی و مقابله با آتش سوزی، کلاس آموزشی اطفاء حریق با همکاری کارشناسان اداره آتش نشانی شهرستان در بازداشتگاه قیروکارزین برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی بازداشتگاه قیروکارزین؛ این دوره آموزشی با حضور سرهنگ رضا فرحناکی فرمانده یگان حفاظت زندان های فارس و ستوانیکم حسین زاده مسئول آموزش یگان حفاظت استان ،سرپاسیار نقدی کارشناس حفاظت فیزیکی زندان های فارس و سرپاسیار حسنی مسئول مرفوک اداره کل برای پرسنل اداری و کارکنان کادر و وظیفه برگزار گردید.
سرهنگ فرحناکی بیان داشت : در امور زندانبانی همیشه نیاز به آموزش احساس می شود و با برگزاری کلاس آموزشی اطفاء حریق توان مقابله کارکنان یگان حفاظت برای مقابله با حوادث غیر مترقبه نظیر حریق و اتش سوزی احتمالی افزایش می یابد.
سعید مهرآفرین رئیس بازداشتگاه قیروکارزین در خصوص برگزاری این کلاس آموزشی گفت: با توجه به ارتباط مستقیم کارکنان نیرو های یگان اعم از کادر و وظیفه با تامین امنیت بازداشتگاه و لزوم آموزش و آگاهی در خصوص مباحث ایمنی و نحوه پیشگیری و مقابله با حوادث و اطفاء حریق این کلاس آموزشی با بکارگیری کپسول های خاموش کننده دستی برای بالا بردن آگاهی و توانایی های کارکنان در مقابل حریق های احتمالی برگزار گردید.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*