اخبار کوتاه

آیین رونمایی سامانه جدید دادرسی الکترونیکی به صورت ویدئو کنفرانس با سراسر در زندان مرکزی شیراز برگزار شد

به مناسبت هفته قوه قضاییه، آیین رونمایی سامانه جدید دادرسی الکترونیکی به صورت ویدئو کنفرانس در محضر رئیس قوه قضاییه در زندان مرکزی شیراز برگزار شد.
در این مراسم که با حضور معاون سلامت اصلاح و تربیت استان، مدیر زندان مرکزی شیراز و قاضی ناظر بر زندان به صورت زنده و همزمان با چند استان کشور در حال رونمایی بود جلسه رسیدگی به پرونده قضایی چند نفر از زندانیان در دادگاه کیفری شیراز به صورت الکترونیکی برگزار شد.
مدیر زندان مرکزی شیراز ضمن تبریک دهه کرامت و هفته قوه قضاییه به همکاران گفت: هوشمند سازی عدالت الکترونیکی گامی بسیار ارزشمند در اطاله دادرسی به حساب می آید و کمک شایانی در حفظ امنیت کارکنان و جامعه و کرامت انسانی زندانیان می نماید به نحوی که با راه اندازی این سامانه اعزام و عودت قضایی به پایین ترین حد ممکن می رسد.
روح الله رضایی دانا افزود: هوشمند سازی باعث می شود اتلاف وقت کمتری در اعزام ها صورت گیرد و از وقت ذخیره شده همکاران در انجام امور مدد کاری زندانیان و رفع مشکلات قضایی زندانیان استفاده کرد.
وی اظهار داشت: در این وضعیت شیوع کرونا در جامعه، سلامت همکاران و زندانیان در اولویت قرار دارد و افتتاح این سامانه کمکی بزرگ جهت حفظ و رعایت پروتکل های بهداشتی می کند.
مدیر زندان مرکزی اضافه کرد: همکاران ما به منظور بروزرسانی سیستم الکترونیکی تلاش های بسیار سازنده ایی انجام داده اند که نتیجه آن امروز به روشنی قابل مشاهده است


نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*