اخبار کوتاه

اختتامیه طرح قرآنی کربلایی کاظم ساروقی در زندان فسا /۲۱۱ زندانی جزء ۳۰ را حفظ کردند

به گزارش روابط عمومی اداره زندان فسا اختتامیه طرح قرآنی کربلایی کاظم ساروقی با هدف حفظ جزء ۳۰ قرآن کریم با حضور زندانیان حافظ قرآن کریم، مسئولین و متولیان فرهنگی در مدرسه قرآن و عترت این زندان برگزار شد .
در ابتدای این جلسه جلال زراعتی رئیس زندان فسا طی سخنانی در جمع زندانیان اندرزگاه قرآن و عترت گفت: امروزه شرایط زندگی با توجه به پیشرفت در زمینه های مختلف علمی، تغییر کرده است و به ظاهر انسان در رفاه بیشتری به سر می برد؛ امّا زندگی صنعتی و مدرن نیز مشکلات خاص خود را دارد و انسان در این دنیای پر آشوب، بیش از گذشته نیازمند رشد اخلاقی و معنوی است .
رئیس زندان فسا افزود: خداوند برای هدایت و راهنمایی انسان ها وسیله های متعددی فراهم نموده است که یکی از آن ابزار های معنوی، قرآن کریم است که همه ی ما باید برای رهایی از مشکلات و رسیدن به آرامش روحی از سرچشمه ی زلال قرآن کریم به هر اندازه که می توانیم استفاده نمائیم .
وی یادآور شد: طرح قرآنی کربلایی کاظم ساروقی به منظور حفظ جزء ۳۰ قرآن کریم از ابتدای سال جاری با برنامه ریزی مناسب شروع شد و در حال حاضر تعداد ۲۱۱ نفر از زندانیان زندان فسا موفق به حفظ جز۳۰ قرآن کریم و صدور گواهینامه حفظ شدند.
در پایان از نفرات برتر این طرح قرآنی با اهداء لوح سپاس تجلیل شد .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*