اردوی فرهنگی- تفریحی بانوان شاغل در زندان های شیراز به میزبانی مجتمع حرفه آموزی و کاردرمانی شیراز برگزار شد

به منظور ایجاد روحیه همدلی و برقراری تعامل بیشتر و تقویت روحیه بین کارکنان زن با توجه به فرسودگی شغلی در بین آنان٬ اردوی فرهنگی – تفریحی یک روزه با همکاری کمیته امور بانوان زندان های فارس و به میزبانی مجتمع حرفه آموزی و کاردرمانی شیراز برگزار شد.

در این اردوی فرهنگی- تفریحی که در مهمانسرای مجتمع حرفه آموزی و کاردرمانی شیراز برگزار شد علی اکبر منصوری مدیر این مرکز اصلاحی و تربیتی حضور یافت و با استقبال از این برنامه فرهنگی گفت: کارکنان زندان ها با توجه به ماهیت شغلی در معرض آسیب های روحی و روانی فراوانی قرار دارند و برای پییشگیری از عواقب ناشي از سختي كار در محيط زندان٬ برگزاری برنامه های فرهنگی و تربیتی برای کارکنان به عنوان یک ضرورت است.
وی افزود: مسئولین این مرکز آمادگی دارند از کلیه امکانات و توان خود برای رفاه همکاران و ایجاد نشاط و تقویت روحیه آنان و فرزندانشان و ارتقای بهره وری در محیط کار استفاده نموده و در برگزاری اردوهای فرهنگی و تربیتی با کمیته اموربانوان و خانواده زندان های استان همکاری نمایند.
لیلا اکبر پور مشاور اموربانوان و خانواده زندان های فارس و رئیس مرکز آموزش منطقه ۴ در جمع بانوان شاغل در زندان های شیراز و فرزندانشان٬ ضمن قدردانی از حمایت های بی شائبه مدیرکل زندان ها در زمینه توجه به رفاهیات کارکنان و میزبانی مدیریت مجتمع حرفه آموزی و کاردرمانی شیراز اظهار امیدواری کرد که در راستای عملیاتی نمودن برنامه های کمیته امور بانوان٬ اردوهای فرهنگی و تفریحی برای کارکنان و خانواده آنان به صورت مستمر برگزار می گردد.
وی افزود: به منظور گسترش فرهنگ کتابخوانی در بین کارکنان زن٬ بزودی مسابقه کتابخوانی ویژه زنان شاغل در زندان های استان برگزار می شود و تا پایان سال برنامه های متنوعی در این حوزه انجام می شود.
شایان ذکر است در پایان این مراسم٬ بسته فرهنگی به کارکنان زن و بسته آموزشی به فرزندان آنان توسط مدیر مجتمع حرفه آموزی و کاردرمانی شیراز اهدا شد.


مدیر مجتمع حرفه آموزی و کاردرمانی شیراز در جمع فرزندان کارکناننوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*