استاندار فارس در بازدید از زندان مرکزی شیراز: فعالیت های خوبی در جهت تربیت درست و رعایت کرامت انسانی و حقوق شهروندی زندانیان انجام شده است

عنایت اله رحیمی استاندار فارس با حضور وزیر دادگستری، رئیس کل دادگستری فارس و دادستان شیراز از زندان مرکزی شیراز بازدید و گفت: فعالیت های خوبی در جهت تربیت درست و با رعایت کرامت انسانی و حقوق شهروندی و ایجاد روحیه مشارکت و سر زندگی و توجه به تعالیم نجات بخش دین مبین اسلام در این مکان انجام شده است.
استاندار فارس در دفتر بازدید زندان چنین مرقوم کرد: در معیت وزیر محترم دادگستری بازدیدی از مجموعه زندان عادل آباد داشتم. اولین جمله ای که به ذهنم خطور کرد « اللَّهُمَّ فُكَّ كُلَّ أَسِيرٍ» بود به هر دلیل ارادی یا غیر ارادی افرادی که در انسان بودن با ما یکسان می باشند را در بند دیدم و بسیار متأثر شدم و آرزو می کردم این امکان قانونی وجود می داشت تا همین امروز همه آنان آزاد و به آغوش خانواده برگردند. اما متأسفانه نمی شد. از طرف دیگر برنامه های فرهنگی و تربیتی و امور رفاهی این افراد را که دیدم خوشحال شدم که فعالیت های خوبی در جهت تربیت درست و با رعایت کرامت انسانی و حقوق شهروندی و ایجاد روحیه مشارکت و سر زندگی و توجه به تعالیم نجات بخش دین مبین اسلام در این مکان وجود دارد که در همین جا از مدیران و دست اندرکاران سپاسگذاری می کنم و باز هم آرزوی آزادی زندانیان و ادامه یک زندگی سالم در کنار خانواده را برای آنان از خداوند منان خواهانم.
عنایت اله رحیمی- استاندار فارس
بهمن ماه ۱۳۹۷

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*