امام جمعه قائمیه از زندان کازرون بازدید کرد

در راستای سیاست ها و برنامه های کاهش جمعیت کیفری، بر اساس آیین نامه سازمان زندان ها جهت جلوگیری از افزایش تعداد زندانیان و پیشگیری از مشکلات و تبعات زندانی برای زندانیان و خانواده آنان ، حجت الاسلام حسین انصاری امام جمعه قائمیه به همراه تورج دالکی رئیس دادگاه قائمیه و جمعی از قضات آن حوزه از زندان کازرون بازدید نمودند.
تورج دالکی به همراه جمعی از قضات حوزه قضایی قائمیه پس از حضور در جمع زندانیان با کلیه زندانیان آن بخش دیدار و از نزدیک در خصوص رفع مشکلات قضایی آنان گفتگو کرد.
عزیزی رئیس زندان کازرون اذعان دارد ورود قضات بخش های مختلف قضایی شهرستان به زندان و رسیدگی به مشکلات آنان می تواند در کاهش جمعیت کیفری زندان ها و تخلیه روحی و روانی زندانیان و جلوگیری از آسیب های ناشی از حبس مؤثر باشد.
انصاری امام جمعه قائمیه ضمن قدردانی از زحمات عزیزی رئیس زندان ، معاونین و کارکنان در جمع زندانیان پس از موعظه و نصایح لازم به آنان، بر تقویت و حمایت از برنامه های فرهنگی و تربیتی ، اعم از فعالیت های قرآنی ، دینی و مذهبی ، اقامه نماز و اشتغال به منظور اصلاح و تربیت زندانیان و بازگشت سعادتمندانه آنان به جامعه تأکید نمودند.
در پایان تورج دالکی رئیس دادگاه بخش قائمیه ضمن اعطای مرخصی به زندانیان آن حوزه ، زمینه آزادی تعدادی از زندانیان جرائم غیرعمد را توسط امام جمعه آن بخش حجت الاسلام انصاری و با رایزنی خیرین فراهم نمودند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*