امام جمعه قیروکارزین: زندان مکانی برای ندامت و پشیمانی است

به گزارش روابط عمومی بازداشتگاه قیروکارزین، حجت الاسلام و المسلمین اکبری امام جمعه قیروکارزین از فعالیت های فرهنگی و تربیتی بازداشتگاه بازدید و برای زندانیان و پرسنل کلاس اخلاق و سبک زندگی اسلامی برگزار شد.
امام جمعه قیروکارزین گفت: زندان مکانی برای ندامت و پشیمانی است و فرصت مناسبی جهت توبه و بازگشت به خویشتن واقعی و سبک مهارت های فردی و اجتماعی است.
وی افزود: انسان به پیامدهای زندگی باید به دید مثبت آن نگاه کند و آنرا مصلحت الهی بداند و زمینه سازندگی فکری، روحی، معنوی خود قرار دهد. فکر نکند چون در حال حاضر زندانی هستند دیگر آدم بدی هستند و کسانی که در بیرون هستند خوب. ملاک تقوی و ایمان و عمل صالح است که زندانیان در همین دنیا به سبب مجازاتشان ان شاءا… پاک خواهند شد.
وی در ادامه بازدید در دفتر بازدید مرقوم کرد: از روحیه خوب زندانیان و فعالیت های آنها رضایت مندی که داشتند نشان از تلاش رئیس و پرسنل محترم زندان دارد و برنامه های تربیتی و مهارتی و فرهنگی بسیار خوب انجام شده بود و حقیقتا اینجا یک دانشگاه تربیتی و فرهنگی می باشد و از هرگونه کمکی به زندان دریغ نخواهند داشت که این یک عمل نورانی خواهد بود و از مسئولین فرهنگی شهرستان نیز خواست تا حمایتهای خود را دریغ ندارند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*