بازدید امام جمعه جهرم از زندان این شهرستان

حجت الاسلام والمسلمین دکتر محمد حسین مدبر امام جمعه جهرم به همراه محمد اسمی رئیس دادگستری،عباس روستا زاده دادستان عمومی و انقلاب جهرم و حسین کشکویی رئیس شعبه دو حقوقی جهرم از زندان این شهرستان بازدید کردند.
امام جمعه جهرم پس از بازدید زندان با حضور در جمع زندانیان گفت:حوادثی که در زندگی اتفاق می افتد آنقدر مهم نیست ولی نوع نگاه و تفسیر ما از آن حادثه است که در زندگی تاثیر دارد.
حجت الاسلام و المسلمین مدبر افزود شیخ شمس الدین محمد بن مکی معروف به شهید اول کتاب خود به نام لمعه الدمشقیه را در زندان نوشته و میتوان با کمترین امکانات تهدید ها را به فرصت تبدیل کرد.
دکتر مدیر امکانات و فضای ایجاد شده جهت ارنقاء سطح فرهنگی زندانیان مطلوب توصیف و بیان داشت:امکاناتی که در زندان وجود دارد در بسیاری از ادارات نیست و زندان این شهرستان به همت مسئولین متعهدی که دارد شبیه به یک مجتمع فرهنگی است و زندانیان می بایست از این فرصت نهایت استفاده را ببرند.
حجت الاسلام و المسلمین مدبر تصریح کرد:حدیث قدسی است که خداوند متعال فرموده اگر کسی آدرس و نشان من را پرسید بگویید که جای من در دل های شکسته است و در این موقعیت که دلهای شما شکسته است دست به دعا بردارید و برای آزادی و حل مشکلات خود و دیگران دعا کنید.
شایان ذکر است زندانیان به مناسبت شهادت هشتمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت به عزاداری پرداخته و همچنین نماز ظهر و عصر را به امامت امام جمعه جهرم اقامه کردند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*