بازدید امام جمعه و تشکیل کلاس اخلاق در زندان فیروزآباد

امام جمعه و نماینده ولی فقیه فیروزآباد به منظور ملاقات با زندانیان و سخنرانی در کلاس اخلاقف از زندان این شهرستان بازدید کرد.
به منظور ملاقات با زندانیان، حجت الاسلام هاشمی زاده امام جمعه و نماینده ولی فقیه در فیروزآباد ، از زندان این شهرستان بازدید و در جمع زندانیان به سخنرانی پرداخت.
امام جمعه فیروزآباد در ابتدای بازدید خدمات زندانبانی و اصلاح و تربیت نادمین را عبادت دانست و ضمن اشاره به سخن گهربار حضرت امام خمینی(ره) که زندان ها باید به دانشگاه تبدیل شوند گفت: ضروری است تا در راستای اصلاح و تربیت زندانیان و آموزش حرفه و فنون مختلف به آنان تلاش بیشتری انجام شود.
نماینده ولی فقیه در فیروزآباد، عمل به تعالیم دینی و تقوا را شرط موفقیت در امور مختلف دانست و اضافه کرد: اگر تقوا نداشته باشیم ضرر خواهیم کرد.
هاشمی زاده در ادامه ضمن اشاره به داستان قرآنی حضرت یوسف بیان داشت: دعای محبوسین مستجاب می شود و باید در دوران حبس با خدای خود به مناجات بپردازید تا خداوند منان، لطف خود را شامل حال شما گرداند.
امام جمعه فیروزآباد در ادامه به صورت فردی به صحبتها و مشکلات زندانیان گوش داد . حاج آقا هاشم زاده در جلسه با پرسنل و مدیریت زندان خدمات ارائه شده به زندانیان را مطلوب دانست و ساخت زندان جدید با معیارهای استاندارد را ضروری دانست و از مسئولین امر خواست تا نسبت به پیگیری جهت ساخت زندان جدید همت و تلاش نمایند تا هر چه سریعتر روند ساخت زندان جدید فیروزآباد شروع شود.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*