اخبار کوتاه

بازدید بازرس حفظ حقوق شهروندی از زندان داراب

در راستاي تحقق اهداف عاليه قوه قضائيه و سازمان زندان ها در حمایت از زندانیان، عباس روستازاده دادستان عمومی و انقلاب شهرستان جهرم و عضو هیات بازرسی حفظ حقوق شهروندی از زندان داراب بازديد کرد.
دراين عباس روستازاده دادستان عمومی و انقلاب شهرستان جهرم با حضور محمود گندم کار رييس زندان ابتدا کلیه نقاط مختلف زندان را مورد ارزیابی و بازدید کردند و سپس در جمع زندانیان حضور يافته ، با آنان در خصوص مسائل و مشكلات قضائي ، رفاهي ، بهداشتی ، فرهنگی به صورت چهره به چهره گفتگو کرد.
رئیس زندان داراب پس از بازدید گزارشي جامع از اقدامات صورت گرفته در زمينه امور قضايي ، اصلاحي و تربيتي و رفاهي ارائه کرد.
روستازاده در پایان در دفتر بازدید این چنین مرقوم نمود: اینجانب عباس روستازاده دادستان عمومی و انقلاب شهرستان جهرم و بازرس حفظ حقوق شهروندی از قسمت های مختلف زندان اعم از اندرزگاه نسوان ، جوانان ، تحت قرار و محکومین ، کارگاه های مختلف آموزشی و سایر قسمت ها بازدید بعمل آورده که مورد خاصی مشاهده نگردید ، با توجه به مدیریت بسیار خوب گندم کار رئیس زندان پس از مصاحبه با زندانیان ، مسائل و مشکلات خاصی وجود نداشت و همچنین اقدامات بسیار ارزشمندی در قسمت کارگاه آموزشی صورت گرفته است که زندانیان در کارگاههای مختلف مشغول فعالیت بودند و همچنین از مدیر کل محترم زندان های استان تقاضای تشویقی برای ریاست اداره زندان داراب می گردد.
وی زحمات انجام شده در حمایت از زندانیان و نحوه خدمت رسانی به آنان را در زمینه های اشتغال و حرفه آموزی، قضایی و بهداشتی و رفاهی را قابل قدردانی دانست و از ریاست وپرسنل زحمتکش و خدوم زندان تشکر کرد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*