بازدید دادستان نظامی فارس از زندان شماره ۲ شیراز و اعطای مرخصی پایان هفته به زندانیان واجد شرایط

رسول کریمی دادستان نظامی فارس به همراه عباس زارع معاون دادستان ضمن بازدید از کلیه قسمت های زندان به صورت چهره به چهره در سالن اجتماعات زندان مشکلات قضایی زندانیان را مورد بررسی قرار دادند.

رسول کریمی دادستان نظامی فارس، از بستر سازی های مناسب توسط رئیس زندان برای برگزاری کلاس های فرهنگی و حرفه آموزی قدردانی کرد و گفت: راه اندازی سالن اجتماعات توسط رئیس زندان نشان از اهمیت وافر ایشان در مقوله اصلاح و تربیت است و در این فضاکه با احداث چند منظوره ساخته شده می توان در زمان بازدیدها نیز راحتر با زندانیان ملاقات کرد و در محیطی مناسبتر ضمن استماع مشکلات آنان دستورات لازم را در خصوص رفع مشکلات آنان صلدر کرد.
رسول کریمی افزود: با توجه به ظرفیت های موجود در این زندان مخصوصاً ظرفیت های مشاوره ای و فرهنگی و حرفه آموزی و آموزش های قرآنی با حضور روحانیون، باید از این فرصت برای خلوت کردن با معبود خویش و استغفار و بازگشت به راه راست و دوری از گناه و معصیت تلاش و از این موقعیت نهایت استفاده را داشته باشید و گذشته خود را جبران کنید.
وی درادامه درخواست های زندانیان از جمله مرخصی، تعلیق اجرای مجازات،آزادی مشروط، حبس حین خدمت را بصورت تک به تک مورد بررسی قرار داد و به افراد واجد شرایط و دارای تأمین به مدت دو روز مرخصی پایان هفته اعطا نمود.
روح اله امجاری رئیس زندان شماره ۲ گزارش از عملکرد امور فرهنگی، آموزشی، رفاهی زندانیان ارائه و اظهار داشت: به حمدالله در تعامل و همکاری تنگاتنگی که میان مسئولین زندان و قضات سازمان قضایی نیرو های مسلح وجود دارد اکثر زندانیان نظامی تعیین تکلیف شده اند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*