بازدید دادستان و قاضی ناظر از زندان فیروزآباد

به منظور سرکشی و بررسی پرونده های قضایی زندانیان، دادستان و قاضی ناظر زندان فیروزآباد از زندان این شهرستان بازدید کردند.
در راستای بررسی پرونده ها و اجرای دستورالعمل کاهش جمعیت کیفری زندانیان ، دادستان و قاضی ناظر فیروزآباد در جمع زندانیان حضور یافتند و به صورت چهره به چهره با زندانیان گفتگو و مشکلات قضایی آنان را مورد بررسی قرار دادند.
دادستان دادسرای فیروزآباد سپس در جمع زندانیان بیان داشت : به منظور کاهش جمعیت کیفری، تسهیلاتی همچون مرخصی پایان حبس، تبدیل وضعیت به نیمه باز و باز، آزادی مشروط و تعلیق مجازات قضایی به محکومین اعطاء می شود و زندانیان باید شرایط دریافت تسهیلات را از طریق شرکت در کلاس های فرهنگی و عقیدتی ، فنی و حرفه ای ، روانشناسی و اخلاق کسب نمایند.
حافظ محمدی ادامه داد: اعتیاد منشاء بسیاری از جرائم است و مبارزه با اعتیاد باید در اولویت اول قرار گیرد.
دادستان دادسرای فیروزآباد در ادامه بیان داشت: زمان تحمل محکومیت زمان خوبی برای خودسازی روحی و بازگشت به طینت پاک می باشد.
دادستان دادسرای فیروزآباد، ساخت زندان جدید این شهرستان را در راستای اصلاح و تربیت زندانیان و رعایت حقوق شهروندی مورد تاکید قرار داد و از مسئولین خواست تا زمینه شروع ساخت زندان جدید را فراهم نمایند.
قابل ذکر است دراین بازدید، ضمن بررسی پرونده قضایی ۳۹ نفر زندانی، زمینه اعطای مرخصی به ۷ نفر، آزادی پایان حبس ۵ نفر، نیمه باز ۴ نفر، آزادی مشروط ۱ نفر و وضعیت قضایی ۲۲ نفر فراهم شد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*