اخبار کوتاه

بازدید رئیس دادگستری و دادستان از بازداشتگاه قیروکارزین

به گزارش روابط عمومی بازداشتگاه قیروکارزین، حجت الاسلام عبدالمهدی موسوی معاون رئیس کل دادگستری فارس به همراه مصطفی توانی معاون دادستان شیراز، حسین لطفی رئیس دادگستری و داریوش بوستانی دادستان دادسرای عمومی و انقلاب قیروکارزین از بازداشتگاه این شهرستان بازدید کردند.
موسوی معاون رئیس کل دادگستری فارس و هیات همراه ضمن بازدید از کتابخانه ،کارگاه فنی و حرفه ای و واحد بهداشت و درمان، با حضور بین زندانیان با تمامی زندانیان ملاقات چهره به چهره نمودند و مشکلات قضایی آنها را بررسی و دستورات لازم جهت حل مشکلات زندانیان صادر کردند.
در این بازدید مقرر گردید به مناسبت میلاد پیامبر اکرم (ص) به کلیه زندانیان بجز جرایم خاص به مدت دو هفته مرخصی اعطاء گردد.
معاون رئیس کل دادگستری فارس در دفتر بازدید چنین مرقوم کرد: بازداشتگاه نسبت به سال گذشته که بازدید نمودم تغییرات چشمگیری از باب خوشایند سازی و امکانات رفاهی زندانیان داشته است و از تلاش و زحمات رئیس و کارکنان بازداشتگاه و مجموعه قضایی شهرستان به خاطر ایجاد آرامش لازم بین مددجویان و نیز اعطاء تسهیلات به مشمولین و تلاش در جهت کاهش جمعیت کیفری تقدیر و سپاسگزاری می گردد.
در ابتدای بازدید سعید مهرآفرین رئیس بازداشتگاه در خصوص اقدامات انجام شده در حوزه های فرهنگی تربیتی، امنیتی، مددکاری بویژه کاهش جمعیت کیفری گزارشی ارائه کرد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*