بازدید رئیس مرکز آموزش فنی حرفه ای جهرم از زندان این شهرستان

به مناسبت هفته ملی کارآفرینی و ترویج آموزش های فنی و حرفه ای ، جلال بادروج رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای جهرم به همراه محمود مقیمی رئیس زندان از کارگاه اشتغال و حرفه آموزی زندان این شهرستان بازدید کردند.
بادروج با بیان اینکه برنامه ریزی اصولی و صحیح می تواند ما را به نتیجه مطلوب برساند گفت: تربیت نیروهای ماهر از اهداف فنی و حرفه ای می باشد که پرداختن به این مهم تأثیر بسزایی در کاهش بیکاری دارد.
وی افزود: گروه های هدف تحت آموزش افرادی هستند که فاقد مهارت های شغلی هستند و تلاش می کنیم دوره هایی را که بازار کار مناسب دارند آموزش دهیم.
بادروج تصریح کرد: زمینه و امکانات لازم جهت آموزش زندانیان فراهم گردیده و تلاش مسئولین زندان در این راستا ستودنی است.
محمود مقیمی رئیس زندان جهرم گفت: در حال حاضر زندانیان به صورت روزانه و توسط مربیان مجرب فنی حرفه ای و کشاورزی تحت آموزش قراردارند.
وی افزود: با بهره گیری از مربیان مجرب زندانیان در ۱۲رشته آموزشی که شامل صنایع چرم ، خیاطی ، گوهر تراشی ، تولید ترشیجات و شوریجات ، تولید نگهداری میوه و سبزیجات خشک ، تعمیر تخصصی موبایل ، دوربین مداربسته ، صنایع چوب ، تولید لواشک خانگی ، تولید و نگهداری گلهای آپارتمانی مشغول تعلیم می باشند که گواهینامه معتبر از سوی نهادهای آموزشی برای آنان صادر که می توانند پس از آزادی از مزایای آن استفاده نمایند.
رئیس زندان جهرم آموزش کارکنان وظیفه را مورد تأکید قرارداد و بیان داشت : کارکنان وظیفه به عنوان قشری از اجتماع که پس از پایان دوره مقدس سربازی وارد بازار کار می شوند می بایست تحت آموزش قرار گیرند.
گفتنی است در این بازدید با اهداء لوح سپاس از مربیان فنی و حرفه ای و جهاد کشاورزی تجلیل شد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*