اخبار کوتاه

بازدید فرمانده و کارشناسان یگان حفاظت زندان های استان فارس از بازداشتگاه قیروکارزین

به گزارش روابط عمومی بازداشتگاه قیروکارزین، سرهنگ رضا فرحناکی فرمانده یگان حفاظت زندان های استان فارس به همراه ستوان یکم حسین زاده مسئول آموزش، سرپاسیار یکم محمدرضا صافی مسئول پشتیبانی و تسلیحات و سرپاسیار یکم سیامک نقدی کارشناس حفاظت فیزیکی یگان استان از بازداشتگاه قیروکارزین بازدید و با سربازان وظیفه ملاقات کردند.
فرمانده یگان حفاظت زندان های استان ضمن بازدید از کلیه قسمت ها و اماکن بازداشتگاه با حضور در آسایشگاه سربازان وظیفه از امکانات رفاهی، اقامتی و آموزشی سربازان بازدید و با یکایک سربازان وظیفه دیدار چهره به چهره و به سوالات آنها پاسخ داده و دستورات لازم را جهت حل مشکلات سربازان صادر و بر اجرای برگزاری کلاسهای آموزشی و مهارت آموزی کارکنان وظیفه تاکید نمود.
سرپاسیاریکم اسماعیل محمدی فرمانده یگان حفاظت بازداشتگاه در ابتدای این بازدید ضمن تشکر از حسن توجه یگان حفاظت زندانهای استان به بازداشتگاه قیروکارزین گزارشی در خصوص اقدامات تامینی صورت گرفته در بازداشتگاه ارائه کرد.
در پایان این بازدید سرهنگ فرحناکی اقدامات انجام گرفته در بازداشتگاه قیروکارزین را قابل قدردانی دانست و از زحمات ریاست، فرمانده یگان و پرسنل بازداشتگاه قدردانی کرد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*