بازدید مدیرکل زندان های فارس از زندان جهرم

سیدحشمت اله حیات الغیب مدیرکل زندان های فارس به همراه مصطفی کیشانی معاون سلامت اصلاح و تربیت، مهدی نعمتی رئیس حفاظت و اطلاعات ، سیدعلیرضا سجادیان رئیس اداره بازرسی، سرهنگ فرحناکی فرمانده یگان حفاظت و مصطفی فیاض بخش مسئول مددکاری زندان های فارس از زندان جهرم بازدید و در ارتباطی چهره به چهره و از نزدیک مشکلات و مسائل زندانیان و سربازان وظیفه را مورد بررسی قراردادند.
مدیر کل زندانهای فارس در این بازدید گفت: نظم حاکم بر زندان و بهداشت فردی و عمومی و سرکشی مسئولین زندان از اندرزگاه ها جهت رسیدگی و پاسخگویی به مشکلات زندانیان بسیار مطلوب است.
حیات الغیب ضمن قدردانی از اقدامات انجام شده در حوزه های مختلف گفت: رئیس زندان با برنامه ریزی مناسب نسبت به پیگیری عفو اعطائی مقام معظم رهبری زمینه اشتغال زندانیانی که در این عفو، مشمول تخفیف مجازات شده اند فراهم نماید.
سرهنگ رضا فرحناکی ضمن بازدید از آسایشگاه پرسنل وظیفه و با حضور در جمع سربازان گفت: روحیه بالا و شادابی سربازان نشان از رسیدگی مسئولین زندان دارد که از خدمات ایجاد شده در ابعاد مختلفت فرهنگی و ورزشی و آموزشی جهت سربازان از مسئولین قدردانی می گردد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*