بازدید مدیرکل زندان های فارس از زندان مرودشت

به گزارش روابط عمومی زندان مرودشت سید حشمت اله حيات الغيب مدير كل زندان هاي فارس و مسؤولان ستادی از زندان مرودشت بازديد کردند.
در اين بازديد مدیر کل زندان های فارس با حضور مصطفی کیشانی معاون سلامت، اصلاح و تربیت، سجادیان رئیس اداره بازرسی، سرهنگ نظریان فرمانده یگان حفاظت زندن های فارس و فیاض بخش مسئول واحد مددکاری اداره کل و همراهی کمالی رييس زندان و حجت الاسلام آقایی نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهرستان مرودشت از زندان بازدید کردند.
شایان ذکر است بازدید کنندگان ضمن ملاقات چهره به چهره با زندانیان از قستمهای مختلف زندان از جمله اندرزگاه ها ، کارگاه اشتغال و آسایشگاه سربازان وظیفه بازدید کردند واقدامات فرهنگی، اشتغالزایی و قضایی این زندان را مورد ارزیابی قرار دادند.
مدیرکل زندان های فارس بیان داشت : با عنایت به عفو اخیر مقام معظم رهبری شایسته است از تمام ظرفیت ها در جهت استفاده زندانیان واجد شرایط از عفو و مرخصی اعطائی اقدام لازم بعمل آید.
سیدحشمت الله حيات الغيب در دفتر بازدید زندان مرقوم کرد:
جا دارد از رئیس زندان و سایر همکاران که با تلاش وزحمات بی وقفه باعث ایجاد نظم و انضباط ، بهداشت عمومی و رضایت مندی زندانیان ونیز رسیدگی مطلوب به مشکلات قضایی و معیشتی آنان گردیده است تقدیر و تشکر نمایم.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*