اخبار کوتاه

بازدید مدیرکل زندان های فارس از نمایشگاه هفته بسیج در اداره کل زندان ها

مدیرکل زندان های فارس در حاشیه نمایشگاه آثار شهدا و حفظ ارزش های دفاع مقدس در اداره کل زندان ها، ضمن گرامیداشت هفته بسیج گفت: به فرموده مقام معظم رهبری، بسیج شجره طیبه، نهادی انقلابی و حرکتی اجتماعی است که از آحاد جامعه تشکیل و با هدف حفظ ارزش های انقلاب و اسلام شکل گرفته است.
اسحاق ابراهیمی افزود: بسیج نهادی است تحت فرماندهی مقام عظمای ولایت، که از انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن حفاظت و نگهبانی می کند و فرد بسیجی در راه خدا جهاد می کند.
وی با تأکید براینکه دفاع از ارزش های انقلاب و اسلام، تکلیف شرعی و الهی همه ما است اظهار داشت: برای حفظ نظام اسلامی و تأمین امنیت در جامعه، لازم است با روحیه بسیجی، مسؤولیت پذیری، ایمان قلبی و تلاش مضاعف، خدمتگزار به انقلاب اسلامی باشیم و وظایفی که به ما محول شده را به خوبی انجام دهیم.
مدیرکل زندان های فارس گفت: بسیج ترویج دهنده اصل مقاومت و پایداری در عرصه های مختلف ملی و بین المللی است و تکلیف خود را در برابر انقلاب به خوبی انجام می دهد. بسیج، مختص قشر خاصی نیست ما نیز باید با حفظ ارزش های انقلاب و گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و رزمندگان، وظایف خود را به خوبی انجام دهیم.
شایان ذکر است نمایشگاه کتاب و دستاوردهای انقلاب و آثار شهدا و رزمندگان به مدت یک هفته با همکاری پایگاه مقاومت بسیج زندان ها در محل اداره کل زندان های فارس دایر می باشد.
نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*