بازدید مدیرکل و مسؤولین ستادی زندان های فارس از زندان فیروزآباد

سید حشمت اله حیات الغیب مدیرکل زندان های فارس به همراه مصطفی کیشانی معاون سلامت، اصلاح و تربیت، سجادیان رئیس بازرسی ، نعمتی رئیس حفاظت و اطلاعات، سرهنگ فرحناکی فرمانده یگان حفاظت و فیاض بخش مسئول مددکاری اداره کل زندان های فارس از زندان فیروزآباد بازدید و با زندانیان و سربازان وظیفه ملاقات کردند.
مدیر کل پس از حضور در اندرزگاه ها به صورت چهره به چهره با زندانیان ملاقات و مسائل رفاهی و پرونده های قضایی آنان را بررسی کرد.
مدیرکل زندانهای فارس در جمع زندانیان اظهار داشت: در طول دوران تحمل مجازات نسبت به فراگیری حرفه و فنون اقدام نمایید تا زمینه اشتغال شما پس از آزادی فراهم گردد.
حیات الغیب ادامه داد : لازم است با تمکین به قانون و مقررات و اخذ امتیازات فرهنگی از تسهیلات قضایی بهره مند شوید.
وی روند خدمات رسانی به زندانیان را مطلوب ارزیابی کرد و از تلاش های مجموعه زندان در راستای اصلاح و تربیت زندانیان و کاهش جمعیت کیفری به ویژه اعطای عفو، تشکر نمود.
مهدی نعمتی رئیس حفاظت و اطلاعات زندان های فارس نیز ضمن بازدید از اماکن آسیب پذیر و نقاط کور زندان اظهارداشت: جهت افزایش ضریب حفاظتی و امنیتی لازم است تا نسبت به ساخت زندان جدید اقدام شود.
نعمتی ادامه داد: رعایت اصول حفاظتی ، هوشیاری و نظم ، سرلوحه امور زندانبانی است و ضروری است تا با اجرای آیین نامه سازمان و بخشنامه های حفاظتی ، روند اجرای سیاستهای سازمان زندان ها را تسهیل کنیم.
مدیرکل زندانهای فارس بر شروع ساخت زندان جدید فیروزآباد از ابتدای سال ۱۳۹۸ تاکید کرد. و در دفتر بازدید چنین مرقوم کرد:
(( درتاریخ ۱۹/۱۲/۱۳۹۷ به اتفاق آقایان کیشانی معاونت محترم اصلاح و تربیت ، جناب سرهنگ فرحناکی فرمانده محترم یگان حفاظت، نعمتی سرپرست محترم اداره حفاظت و اطلاعات ، سجادیان رئیس محترم اداره ارزیابی عملکرد، بازرسی و پاسخگویی به شکایات ، فیاض بخش مسئول مددکاری اداره کل ، ازکلیه نقاط زندان سرکشی و بازدید و به صورت چهره به چهره به مسائل و مشکلات زندانیان رسیدگی که وضعیت زندان از نظر رضایتمندی زندانیان از وضعیت موجود و پیگیری و اعطاء عفو مقام معظم رهبری ، بسیار خوب ارزیابی گردید که جا دارد از زحمات سرپرست محترم زندان و سایر همکاران تقدیر و تشکر نمایم. لذا شایسته است با برنامه ریزی مناسب نسبت به پیگیری پرونده سایر زندانیانی که عفو مذکور شامل حال آنان می شود و همچنین زندانیانی که عفو اعطایی سبب کاهش و تخفیف مجازات آنان گردید برای اشتغال و عفو مشروط آنان و فراهم آوردن زمینه آزادی زندانیان رد مال و محکوم مالی زیر ۱۰ میلیون تومان اقدام نماید)).

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*