بازدید مدیر کل زندانهای استان فارس از زندان مرکزی و مجتمع حرفه آموزی و کار درمانی شیراز

بازدید مدیر کل و هیئت ستادی زندانهای استان فارس از زندان مرکزی و مجتمع حرفه آموزی و کاردرمانی به منظور پیگیری فعالیت های اجرایی سازمان و ارائه راهکارهای مناسب و لازم در زمینه پیشبرد هرچه بهتر سیاست های سازمان انجام گرفت.

1
در این بازدید به مشکلات قضائی ، رفاهی و بهداشتی زندانیان به صورت چهره به چهره رسیدگی وضمن بحث و بررسی پیرامون نواقص و مشکلات انان را در دستور کار قرار گرفت.
سید حشمت اله حیات الغیب ضمن بازدید از تاسیسات عمرانی و بهداشتی احداث شده ، اذعان کرد تلاشهای مسئولین در بهبود فضای ایجاد شده قابل تقدیر است .
وی افزود واحد اشتغال مجتمع روند سالم و روبه رشدی را طی می کند اما این عامل نباید مانع از جذب نیرو و استفاده از مددجویان در قسمت های دیگر شود . همچنین تعداد خوابگاه ها و سرویس های بهداشتی در سایر اندرزگاه ها نیز باید اضافه شود تا موجبات رفاهی مددجویان تأمین باشد.
حیات الغیب گفت :بازسازی و بهسازی قرطینه زندان مرکزی در اولویت کاری قرار گیرد ودر حالی به نسبت به تسریع در عملیات ساختمانی در حال اجراء تاکید کرد.
مدیر کل زندان های فارس در ادامه هدفمند نمودن برنامه ها و پیگیری مشکلات قضایی زندانیان توسط مددکاران مربوطه را به مدیر زندان مرکزی ابلاغ نمود.
وی همچنین بیمار یابی و معاینه زندانیان بیمار از سوی پزشک ، پرستاران ومتولیان بهداشت و درمان در این زمینه ضابطه مند و همکاری بیشتری داشته باشند.
وی در پایان از تلاشهای بی دریغ و صمیمانه مسئولین نعمتی و کاظمی در مجتمع حرفه آموزی وآقایان امجاری ،ربیعی ، مددی پور جوکار و نجغی از زندان مرکزی قدر دانی کرد و خواهان ادامه فعالیت های ایشان در زمینه های مذکور شد .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*