بازدید مسئولین اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان از مجتمع حرفه آموزی و کار درمانی شیراز

مهروش جلالی رئیس اداره اشتغال اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان پس از بازدید از کارگاه های اشتغال مجتمع حرفه آموزی و کار درمانی شیراز گفت: مشخصه های کار آفرینی به وضوح در این مرکز مشاهده شد و افرادی که در زندان هستند درواقع انسان های ریسک پذیر، باهوش، کاری و توانمند هستند.

وی تاکید کرد: افرادی که در جامعه باید کار آفرین باشند چرا زندان محل زندگی آنان باشد باید دنبال حل این مشکل بصورت ریشه ای بود.
معاون مدیر کل و رئیس اداره اشتغال اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گفت: باید از ظرفیت های خیرین جهت اشتغال زایی بهره برد و تفاهم نامه ای منعقد تا بتوان از خیرین و سرمایه گذارانی که با نیروی ارزان به دنبال اشتغال زایی هستند از توانمندی زندانیان در پیشبرد اهداف مورد نظر استفاده کرد.
جلالی افزود: با تاسیس شرکت تعاونی، می توان مواد اولیه را با قیمت مناسب تری در اختیار زندانیان قرار داد تا برای آنان درآمدزایی بیشتری شود و غرفه و نمایشگاه دائمی دایر شود تا بتوان مشکل فروش محصولات زندانیان را مرتفع کرد.
شایان ذکر است این بازدید با حضور محمد حق پرست سرپرست اشتغال و حرفه آموزی زندان های فارس، علی اکبر منصوری مدیرمجتمع حرفه آموزی و کاردرمانی شیراز، بیژن فیروزی رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شیراز و تعدادی از مسؤولین اداره کار فارس انجام شد.


نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*