بازدید مسئولین قضایی از زندان داراب

در راستاي كاهش جمعيت كيفري و به مناسبت هفته قوه قضائیه ، مسئولین قضایی شهرستانهای فسا ، داراب و زرین دشت از زندان داراب بازدید نمودند.
در این بازدید محمدرضا تواضعی دادستان عمومی و انقلاب فسا ، جلال زراعتی رئیس زندان فسا ، روانشاد قاضی ناظر زندان داراب ، رزاقی دادستان زرین دشت به اتفاق گندم کار رئیس زندان داراب در اندرزگاه ها حضور یافته و با مددجویان در خصوص مشکلات قضایی آنان گفتگو کردند.
مسئولین قضایی شهرستان زرین دشت ابتدا در کلیه اندرزگاهها حاضر و با زندانیان در خصوص مشکلات قضایی آنان ملاقات کردند.
در ادامه شورای طبقه بندی به مناسبت فرارسیدن هفته قوه قضائیه با حضور کلیه اعضا تشکیل شد كه پس از گفتگو با خانواده ها و بررسي پرونده زندانیان واجد شرايط و با حمايت و مساعدت ويژه به تعدادی از واجدین شرایط تسهیلاتی از قبیل آزادی مشروط ، تعلیق مجازات ، اشتغال نیمه باز ، رای باز ، مولد ، مرخصی و مرخصی پایان حبس اعطا گردید.
در ادامه بازدیدکنندگان ، زحمات انجام شده در حمایت از مددجویان و نحوه خدمت رسانی به آنان را در زمینه های قضایی و بهداشتی ، رفاهی و فرهنگی را قابل تقدیر دانستند و از ریاست وپرسنل زندان قدردانی کردند.
در پايان محمود گندم كار رييس زندان از حضور مستمر و توجه ويژه حمايتي مسئولين قضايي شهرستانهای ذکر شده و اعطاي تسهيلات به مددجويان ، ابراز خشنودي و از آنان قدرداني بعمل آورد.
وی همچنین با اهدای لوح سپاس از زحمات روانشاد قاضی ناظر زندان قدردانی کرد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*