بازدید معاون سلامت،اصلاح و تربیت زندانهای فارس و هیات همراه از زندان فیروزآباد

به منظور سرکشی از زندان و بررسی مشکلات زندانیان، معاون سلامت،اصلاح و تربیت زندانهای فارس و هیات همراه به صورت سرزده از زندان فیروزآباد بازدید کردند.
عبدالمجید کشوری به همراه رئیس اداره فرهنگی و تربیتی و سرپرست اداره اشتغال و حرفه آموزی زندان های فارس از اندرزگاه ها و قسمت های مختلف زندان بازدید و مسائل مختلف را مورد بررسی قرار دادند.
عبدالمجید کشوری معاون سلامت، اصلاح وتربیت زندان های فارس با حضور در اندرزگاه ها به صورت انفرادی با زندانیان ملاقات کرد.
وی وضعیت رفاهی زندانیان را مورد بررسی قرار داد و در جمع آنان گفت: اصلاح و تربیت نادمین و نهادینه کردن اخلاق اسلامی از برنامه های مهم سازمان زندان ها است و باید در طول مدت تحمل مجازات از برنامه های مختلف فرهنگی زندان استفاده و با شرکت در دوره های آموزشی حرفه و فنون خود را برای زندگی سعادتمند پس از آزادی آماده کنید.
حامد کریمی رئیس اداره فرهنگی و تربیتی نیز در جمع زندانیان ، ضمن توصیه به رعایت مقررات ، اخلاق اسلامی و اصول زندانبانی اظهار داشت: شرکت در کلاس های فرهنگی و عقیدتی سرلوحه اصلاح و تربیت است و ضروریست تا همه زندانیان به این مهم توجه کنند.
وی خدمات فرهنگی ارائه شده به زندانیان را مطلوب دانست و بر اجرای بخشنامه های فرهنگی صادره از اداره کل تاکید کرد.
محمد حق پرست سرپرست اشتغال و حرفه آموزی نیز با حضور در کارگاه صنایع دستی زندانیان با آنان به گفتگو پرداخت و دوره های آموزشی ارائه شده به زندانیان و عملکرد واحد اشتغال را بررسی کرد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*