بازدید معاون و مسئولین حوزه سلامت، اصلاح و تربیت زندانهای فارس از بازداشتگاه قیروکارزین

عبدالمجید کشوری معاون سلامت، اصلاح و تربیت زندانهای فارس به همراه کریمی رئیس اداره فرهنگی و حق پرست سرپرست واحد اشتغال زندان های فارس از بازداشتگاه قیروکارزین بازدید نمودند.


معاون سلامت، اصلاح و تربیت زندانهای فارس ضمن بازدید از کلیه ی واحدها و اماکن زندان در جمع زندانیان حضور یافت و مشکلات آنان را بررسی و اظهار داشت: نجات ما در گرو توکل به خدای متعال و بر پا داشتن و اقامه نماز است. در حالی که خداوند باری تعالی نیازی به نماز ما ندارد و ما انسانها هستیم که از طریق نماز با خداوند ارتباط برقرار می کنیم و نیاز به الطاف خداوند داریم و اگر می خواهیم لطف خداوند شامل حال ما شود نماز اول وقت را فراموش نکنیم.
وی افزود: فرصت مناسبی نصیب شما زندانیان شده است که با شرکت در کلاس صبح روشن و مطالعه روزانه یک صفحه از قرآن کریم با معانی و مفاهیم آن آشنا شوید و با عمل کردن به ان راه درست را انتخاب نمایید.
سپس در آسایشگاه سربازان وظیفه حضور یافتند و ضمن دیدار چهره به چهره با آنان مشکلات سربازان را بررسی نمودند و در پایان از تلاش های صورت گرفته در خصوص تجهیز و راه اندازی بازداشتگاه و همچنین وضعیت مطلوب خوابگاه مددجویان، بهداشت، چیدمان تخت ها و شیوه اسکان مددجویان توسط سرپرست و کارکنان بازداشتگاه قدردانی کرد.
رئیس اداره فرهنگی زندانهای فارس نیز با حضور در جمع زندانیان و دیدار چهره به چهره با آنان گفت: اقدامات فرهنگی بسیار خوبی در این بازداشتگاه صورت گرفته که بیانگر تلاش های شبانه روزی سرپرست و کارکنان بازداشتگاه می باشد.
کریمی افزود: رستگاری ما در انجام عبادت، ورزش و مطالعه است. عبادت ما باعث نزدیک شدن به خداوند متعال و ائمه اطهار می شود. ورزش موجب سلامتی روح و جسم و مطالعه باعث فعال شدن ذهن انسان می شود و با اهتمام ورزیدن به این سه اصل، انسان از مرتکب جرم نمی شود.
در ابتدای بازدید سرپرست بازداشتگاه گزارشی از عملکرد و اقدامات صورت گرفته و کمبودهای موجود در بازداشتگاه ارائه کرد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*