بازدید نماینده ولی فقیه از زندان مرودشت

به گزارش روابط عمومی زندان مرودشت، نماینده ولی فقیه و امام جمعه مرودشت به همراه دادستان دادسرای این شهرستان از زندان مرودشت بازدید کردند.
امام جمعه این شهرستان درجمع کارکنان و پرسنل وظیفه، کلاس اخلاق اداری وجلسه پرسش وپاسخ به مسائل عقیدتی ومذهبی برگزار و برزگداشت دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی زندگی امام خمینی ( ره )را تشریح کرد.
نماینده ولی فقیه در دیدارچهره به چهره با زندانیان و بررسی اقدامات فرهنگی ، مذهبی و رفاهی صورت گرفته برنامه های اصلاحی وتربیتی انجام شده وفرایند حاصل از آن دراین زندان را قابل ستایش ارزیابی کرد.
حجت الاسلام آقایی، ترویج فرهنگ نماز و قرآن را از مصادیق بارز تبیین دین مقدس اسلام و از اولویت های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران معرفی کرد و از روح مذهبی و معنوی ایجاد شده درسطوح مختلف زندانیان، سربازان و پرسنل ابراز خرسندی نمود و مساعدت خود را درخصوص جذب مربیان قرآنی برای زندانیان وحمایت از مراسم جشن گلریزان جرائم غیر عمد امسال درخطبه های نمازجمعه اعلام نمود.
رئيس زندان مرودشت اظهارداشت : تعامل سازنده واثربخش با مسئولین سیاسی و اداری شهرستان خصوصاً دفتر امام جمعه وحوزه علمیه امام صادق (ع)درراهبرد اهداف سازمانی وجذب حمایتهای مادی ومعنوی این اداره دولتی بسیار موثر است.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*