بازدید هیأت قضائی دادگستری جهرم از زندان این شهرستان

محمد اسمی رئیس دادگستری، عباس روستازاده دادستان عمومی و انقلاب شهرستان جهرم به همراه قضات دادگستری این شهرستان از زندان جهرم بازدید و در ارتباطی چهره به چهره و از نزدیک مشکلات قضایی زندانیان را مورد بررسی قراردادند.
در ابتدای این بازدید محمود مقیمی رئیس زندان شهرستان جهرم گزارشی از عملکرد در حوزه های مختلف ارائه و از تعامل صمیمانه و سازنده مجموعه قضایی شهرستان با زندان قدردانی کرد.
رئیس دادگستری شهرستان جهرم در این بازدید گفت : حضور قضات در زندان و دیدار با زندانیان موجب تسریع در روند رسیدگی به پرونده آنان می گردد و حضور مستمر قضات جهت نیل به اهداف سازمانی در دستور کار قراردارد .
وی نظم و انظباط حاکم بر زندان را مطلوب ارزیابی کرد و افزود: کار در زندان بسیار طاقت فرسا و سخت می باشد و وضعیت موجود نشان از زحمات مدیریت و کارکنان این مجموعه را دارد که از آنان قدردانی می گردد.
عباس روستازاده متنبه شدن و سالم سازی شرایط روحی و جسمی افراد را از نتایج حبس برشمرد و افزود : زندانیان فعال در حوزه های فرهنگی و قرآنی تسهیلات ویژه دریافت می کنند.
روستازداه بیان کرد: فردی که با قرآن مأنوس و گرایش به آموزه های دینی داشته باشد به سمت و سو و چرخه ی جرم بازنمی گردد و قطعاً این رویکرد ، خیر دنیا و آخرت را به همراه خواهد داشت.
گفتنی است با تأکید دادستان و تلاش روحانیون شاغل در زندان اکثر زندانیان در حوزه قرآنی فعال که بیش از ۱۰۰نفر از زندانیان در زمینه حفظ قرآن مشارکت دارند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*