اخبار کوتاه

بازنشستگان و مستمری بگیران زندان های فارس تجلیل شدند

به مناسبت ۲۵ ذی الحجه روز بزرگداشت خانواده و تکریم بازنشستگان، آئین تجلیل از بازنشستگان و مستمری بگیران زندان های فارس با برنامه ریزی اداره امورکارکنان و با حضور مصطفی کیشانی سرپرست زندان های فارس، مرتضی نظری معاون اداری و مالی زندان های فارس، ابراهیم قوامی فر رئیس اداره امور کارکنان در سالن اجتماعات اداره کل زندان ها برگزار شد.

مصطفی کیشانی سرپرست زندان های فارس گفت: بازنشستگی و به دنبال آن سالمندی دورانی است که هر فردی با آن مواجه خواهد شد و بازنشستگی نیز مانند دیگر برهه های زندگی انسان دارای مزایا و معایبی است.
سرپرست زندان های فارس افزود: تبدیل این دوران به فرصت ها نیاز به تغییر نگرش و برنامه ریزی دارد از آن جا که هر کسی بیشترین زمان های عمرش را به کار می گذراند، تغییر سبک زندگی پس از این دوران با دشواری هایی همراه خواهد بود بنابراین برنامه ریزی برای این دوران بسیار مؤثر می باشد.
وی تأکید کرد: در این دوران، زمان بیشتری با دوستان و اقوام خود بگذرانید،کارهای داوطلبانه انجام دهید، ورزش را در رأس برنامه هایتان قرار دهید و سعی کنید سرگرمی مناسبی برای خود فراهم کنید،کتابی از خاطرات خود بنویسید و تجربیاتتان را به دیگران انتقال دهید.
ابراهیم قوامی فر رئیس اداره امور کارکنان زندان های فارس گفت: امروز در خدمت عزیزانی هستیم که مجاهدان عرصه اصلاح و تربیت بودند و همه ما مدیون زحمات و از خودگذشتگی آنان هستیم کسانی که گرانبهاترین سرمایه زندگی خود یعنی عمر خویش را صرف اهداف سازمانی نمودند.
وی افزود: بازنشستگان، این گنجینه های سرشار از تجربه و تخصص می توانند با بهره گیری مفید از تجربه های کاری خود که حاصل یک عمر تلاش صادقانه می باشد به جامعه ما به ویژه این اداره کل خدمت مفیدی را ارائه نمایند.
قوامی فر اظهار امیدواری کرد که با خرد جمعی و همدلی و همفکری همکاران، گام های مؤثری برای رضایت مندی بازنشستگان برداشته شود.
در پایان مسائل و مشکلات بازنشستگان مطرح و دستورات لازم توسط مسؤولین صادر شد و از بازنشستگان با اعطای هدایای نقدی قدردانی شد.


نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*