با حضور مدیرکل زندان های فارس، آیین تکریم و معارفه رئیس پیشین و جدید زندان نی ریز برگزار شد

با حضور سید حشمت اله حیات الغیب مدیر کل زندان های فارس، مصطفی کیشانی معاون سلامت، اصلاح و تربیت، سیدعلیرضا سجادیان رئیس اداره بازرسی، مهدی نعمتی سرپرست اداره حفاظت و اطلاعات و سرهنگ رضا فرحناکی فرمانده یگان حفاظت وابراهیم قوامی فر رئیس امور کارکنان زندان های فارس مراسم تکریم و معارفه رئیس پیشین و جدید زندان شهرستان نی ریزبرگزار گردید.
در ابتدای این آئین که در دفتر فرمانداری و به میزبانی شورای تامین شهرستان نی ریز برگزار گردید فرماندار نی ریز از زحمات جلال زراعتی در مدت تصدی درسمت رئیس زندان این شهرستان قدردانی وبرای محسن انصاری منش رئیس جدید این اداره آرزوی توفیق وسربلندی در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی کرد.
در ادامه این مراسم مدیرکل زندانهای فارس و هیات همراه با حضور در بیت آیت الله فقیه نماینده ولی فقیه و امام جمعه نی ریز، رئیس جدید زندان این شهرستان را معرفی وبه مقام علمی این شخصیت برجسته ونماینده مردم استان فارس در مجلس خبرگان رهبری ادای احترام نمودند.
حضرت ایت الله فقیه در این دیدار ضمن خیرمقدم به مدیرکل و هیات همراه، خدمت به خلق را عبادتی بزرگ برشمرد واز مسئولین خواست در جهت رفع مشکلات مردم وخصوصاً قشر آسیب پذیر زندانیان و خانواده آنان از هیچ کوششی فروگذار نکنند .
نماینده مردم فارس در مجلس خبرگان آمار بالای زندان ها را ناشی از شرایط نابسامان اقتصادی برشمرد وخاطر نشان کرد: دغدغه همه دلسوزان وخصوصاً مقام معظم رهبری در جلسه اخیر خبرگان، مسائل اقتصادی و معیشتی مردم کشور است که باید با تلاش شبانه روزی و جهادی در حل این مهم تلاش شود.
در ادامه جلسه شورای اداری زندان نی ریز به ریاست مدیرکل زندانهای فارس و با حضور هیات همراه و کلیه پرسنل شاغل در این زندان تشکیل واز خدمات جلال زراعتی قدردانی گردید و محسن انصاری منش را به عنوان رئیس جدید این زندان معرفی شد.

مدیر کل زندان های فارس در این مراسم اظهار داشت: برنامه ریزی در امر مدیریت یکی از ابزار های مهم مدیر است. تدوین و برنامه ریزی های کوتاه مدت و بلند مدت ومیان مدت از اصول و ارکان مدیریتی می باشد که مدیر موفق می تواند از آن استفاده نماید.
وی گفت: مدیر موفق مدیری است که با هماهنگی بین منابع انسانی و منابع مالی و تجهیزات و به خدمت گرفتن آنان وبا هدف نیل به اهداف سازمانی تلاشی هدفمند داشته باشد و نظارت مناسب و کنترل برنامه ها و هماهنگی بین آنها از ارکان اصلی علم مدیریت نوین می باشد .
حیات الغیب افزود: به علت اینکه مجموعه زندان در مقایسه با سایر سازمان ها، یک مجموعه آسیب پذیر می باشد بنابراین بحث نظارت وکنترل نیز در مقایسه با سایر ادارات می بایست دقیق تر وبه صورت تخصصی انجام گیرد.
مدیرکل زندانهای فارس در ادامه به بحث کاهش جمعیت کیفری اشاره نمود و تلاش همه همکاران خصوصا مددکاران و حوزه اجرای احکام را در جهت نیل به این مهم خواستارشد.
سیدحشمت اله حیات الغیب در پایان این جلسه مدیران مجموعه را مروج روحیه همدلی و همیاری در بین همکاران دانست و اظهار داشت: نگرش مدیر در مجموعه هم می بایست درون سازمانی باشد هم برون سازمانی.
گفتنی است محسن انصاری منش رئیس جدید زندان نی ریز پیش از این مسؤولیت زندان فسا را برعهده داشته است و جلال زراعتی رئیس پیشین زندان نی ریز هم اکنون رئیس زندان فسا می باشد.
در این بازدید با حضور سید حشمت اله حیات الغیب مدیر کل زندان های فارس، مصطفی کیشانی معاون سلامت، اصلاح و تربیت، سیدعلیرضا سجادیان رئیس اداره بازرسی، مهدی نعمتی سرپرست اداره حفاظت و اطلاعات و سرهنگ رضا فرحناکی فرمانده یگان حفاظت و ابراهیم قوامی فر رئیس امور کارکنان زندان های فارس از زندان های نی ریز و استهبان بازدید بعمل آمد و با زندانیان چهره به چهره ملاقات و مشکلات آنان بررسی شد.>

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*