آسایشگاه سربازان وظیفه در مجتمع حرفه آموزی و کاردرمانی شیراز

با حضور مدیرکل زندان های فارس در بازدید از مجتمع حرفه آموزی و کاردرمانی شیراز: آسایشگاه جدید سربازان وظیفه و دستگاه ایکس ری راه اندازی شد

مدیرکل زندان های فارس با حضور مسؤولان ستادی در بازدید از مجتمع حرفه آموزی و کاردرمانی شیراز، از گیت امنیتی و دستگاه ایکس ری، آسایشگاه جدید سربازان وظیفه، سالن غذاخوری سربازان، آسایشگاه تیم واکنش سریع، واحد قضایی و قرنطینه جدید و کارگاه اشتغال این مرکز بازدید کردند و با حضور در اندرزگاه ها مشکلات زندانیان را حضوری بررسی کردند.

سیدحشمت اله حیات الغیب مدیرکل زندان های فارس پس از بازدید در جمع مسؤولان ستادی و رییس مجتمع و کارکنان این مرکز گفت: با راه اندازی دستگاه ایکس ری در این مرکز همان گونه که در زندان مرکزی ضریب امنیتی ارتقاء یافته، و ورود اشیاء ممنوعه به حداقل ممکن رسیده است این دستگاه در این مرکز نیز با هدف کنترل اشیاء، کالاها، موادغذایی و فلزات مورد استفاده قرار می گیرد و برای همه زندان ها ضروری است.
مدیرکل زندان های فارس در خصوص ساخت آسایشگاه جدید و سالن غذاخوری برای سربازان وظیفه و تجهیز آن قدردانی کرد و گفت: سربازان وظیفه امانت نزد ما و ضامن ارتقاء امنیت در زندان ها هستند نظارت دقیق بر وضعیت موجود در آسایشگاه حاکم باشد و کرامت انسانی سربازان حفظ شود.
حیات الغیب اضافه کرد: با توجه به تعطیلات عید نوروز، به صورت زمانبندی به همه سربازان مرخصی اعطاء شود.
وی همچنین پیگیری عفو و مرخصی های اعطایی از سوی مقام معظم رهبری را مورد تأکید قرار داد و گفت: از تمام ظرفیت های قانونی در جهت آزادی زندانیان واجد شرایط استفاده کنید اگر بتوانید فرزند یک زندانی را خوشحال کنید که پدرش ایام تعطیلات در کنار خانواده باشد بهترین پاداش را نزد خدای متعال دارید.
مدیرکل زندان های فارس از کارگاه اشتغال و حرفه آموزی زندانیان بازدید و از راه اندازی واحد اشتغال جدید ابراز رضایت کرد و گفت: در سال جدید دوره های فنی و حرفه ای درآمد زا برگزار و افراد بیشتری در کارگاه های اشتغال مشغول به کار شوند.
مدیرکل زندان های فارس در ادامه با تأکید به نظارت بر کالاها و قیمت فروشگاه های بنیاد تعاون در اندرزگاه ها افزود: اجناس با کیفیت و قیمت مناسب در اختیار زندانیان قرار گیرد.

آسایشگاه سربازان وظیفه در مجتمع حرفه آموزی و کاردرمانی شیراز


قرنطینه جدید مجتمع حرفه آموزی و کاردرمانی شیراز

واحد قضایی مجتمع حرفه آموزی و کاردرمانی شیراز

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*