اخبار کوتاه

با حضور معاون سلامت و اصلاح و تربیت زندان های فارس، خانواده شهدای کارکنان زندان مرودشت تجلیل شدند

به گزارش روابط عمومي زندان مرودشت، همزمان با هفته دفاع مقدس طي مراسمي با حضور مصطفی کیشانی معاون سلامت، اصلاح و تربیت اداره کل زندان های فارس، سرهنگ جمالی فرمانده سپاه شهرستان مرودشت، اشکان کمالی رئیس زندان و جمعی از کارکنان و پرسنل وظیفه از خانواده های شهدای کارکنان در زندان مرودشت با اهداء لوح سپاس تجلیل شد.

مصطفی کیشانی معاون سلامت، اصلاح و تربیت زندان های فارس گفت: دفاع مقدس سرمایه ای ارزشمند و گرانمایه می باشد که امنیت و سرافرازی، امروز مهین عزیزمان ایران مرهون فداکاریها و جانفشانی های ایثارگران دوران دفاع مقدس می باشد و پاسداری وگرامیداشت این حماسه عظیم بسیار حائز اهمیت می باشد.
معاون سلامت، اصلاح و تربیت زندان های فارس افزود: هشت سال دفاع مقدس، آزمونی بزرگ برای اثبات قدرت ایمان، حقانیت و پایداری پیروز ملت ایران است. روزهای حساس و سرنوشت ساز دفاع مقدس، سرشار از حماسه آفرینی و سلحشوری های بهترین و دلاورترین فرزندان این امت است.
کیشانی اضافه کرد: دفاع مقدس یکی از مهمترین مؤلفه های عینی است که مفهوم عینی عملی مقاومت را شکل داده است و اگر تمام جنگ تحمیلی در یک خرده گفتمان خلاصه شود، آن خرده گفتمان مقاومت است.
شايان ذكر است با حضور رئيس زندان وجمعي از كاركنان وخانواده هاي شهداي وابسته به پرسنل قبورشهداي اين شهرستان گلباران گرديد.


نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*