اخبار کوتاه

با حکم مدیرکل زندان های فارس، محمد گندمکار به عنوان رئیس زندان نورآباد معرفی شد

آیین تودیع ومعارفه رئیس زندان شهرستان نورآباد با حضور حجت السلام والمسلین یعقوبی نماینده ولی فقیه وامام جمعه شهرستان و سید حشمت اله حیات الغیب مدیر کل زندان های استان فارس و مصطفی کیشانی معاون سلامت واصلاح وتربیت و مهدی نعمتی سرپرست حفاظت و اطلاعات، سید علیرضا سجادیان رئیس اداره بازرسی، ابراهیم قوامی فر رئیس اداره امور کارکنان ، سرهنگ فرحناکی فرمانده یگان حفاظت، رحمت اله فرامرزی معاون فرماندار شهرستان ممسنی و اعضای شورای تأمین شهرستان های ممسنی ورستم و مسؤولین اجرایی در محل سالن اجتماعات فرمانداری ممسنی برگزار گردید.
سید حشمت اله حیات الغیب مدیرکل زندان های فارس با اشاره به فرمایشات رهبر کبیر انقلاب و مقام معظم رهبری که زندان ها باید به دانشگاه تبدیل شوند گفت: رسالت زندان ها علاوه بر تگهداری زندانیان، اصلاح و تربیت و بازپروری شخصیت آنان است و وجود زندان زمینه ایجاد امنیت در جامعه را فراهم می کند.
مدیرکل زندان های فارس اظهار داشت: برنامه ریزی، یکی از اصول مهم و اساسی مدیریت است. تدوین و برنامه ریزی های کوتاه مدت، بلند مدت و میان مدت از اصول و ارکان مهم مدیریتی می باشد که مدیر موفق می تواند برای تحقق اهداف از آن استفاده نماید.
وی گفت: مدیر موفق مدیری است که با هماهنگی بین منابع انسانی و منابع مالی و تجهیزات و به خدمت گرفتن آنان و با هدف نیل به اهداف سازمانی تلاشی هدفمند داشته باشد و نظارت مناسب و کنترل برنامه ها و هماهنگی بین آنها از ارکان اصلی علم مدیریت نوین می باشد.
حیات الغیب افزود: به علت اینکه مجموعه زندان در مقایسه با سایر سازمان ها، یک مجموعه آسیب پذیر می باشد بنابراین بحث نظارت وکنترل نیز در مقایسه با سایر ادارات می بایست دقیق تر وبه صورت تخصصی انجام گیرد.
مدیرکل زندانهای فارس در ادامه به بحث کاهش جمعیت کیفری اشاره نمود و تلاش همه همکاران خصوصاً مددکاران و حوزه اجرای احکام را در جهت نیل به این مهم خواستار شد.
سیدحشمت اله حیات الغیب در پایان این جلسه، مدیران مجموعه را مروج روحیه همدلی و همیاری در بین همکاران دانست و اظهار داشت: نگرش مدیر در مجموعه هم می بایست درون سازمانی باشد هم برون سازمانی.
در این مراسم از خدمات امان اله سلطانی رئیس پیشین اداره زندان شهرستان نورآباد ممسنی که پس از سی سال خدمت در سنگر اصلاح وتربیت به افتخار بازنشستگی نائل آمده بود قدردانی شد و محمد گندمکار به عنوان رئیس جدید زندان این شهرستان معرفی شد.
شایان ذکر است محمد گندمکار پیش از این ریاست بازداشتگاه بوانات را برعهده داشته است.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*