برگزاری برنامه های ویژه هفته سلامت در بازداشتگاه قیروکارزین

به گزارش روابط عمومی بازداشتگاه قیروکارزین، به مناسبت هفته سلامت برنامه های متنوعی با عنوان پوشش همگانی سلامت، برای همه و در هرجا در بازداشتگاه قیروکارزین برگزار گردید.
سعید مهرآفرین رئیس بازداشتگاه به همین مناسبت اظهار داشت: سلامتی بزرگترین نعمتی است که در اختیار بشر قرار دارد زیرا بدون آن بهره بردن از سایر نعمت ها امکان پذیر نیست و برای دسترسی به این نعمت الهی نیاز به تلاش و کوشش دارد که با دورکردن استرس از خود، ورزش کردن، کنار گذاشتن عادت های نادرست در خوردن و آشامیدن و رعایت بهداشت فردی می توان سلامتی خود را تضمین نمود.
براساس این گزارش، در هفته سلامت رئیس، کارکنان و سربازان وظیفه در پیاده روی شرکت کردند و به همین مناسبت مسابقات ورزشی( والیبال، فوتسال، تنیس روی میز، فوتبال دستی و بازی های بومی و محلی) جهت مددجویان و سربازان وظیفه برگزار و به نفرات برتر جوایزی اهداء گردید.
همچنین با دعوت از کارشناسان شبکه بهداشت و درمان و هلال احمر شهرستان کلاس های آموزشی راهکارهای کنترل خشم، مدیریت استرس، مهارت های اساسی زندگی و امداد و نجات جهت زندانیان برگزار گردید.
لازم به ذکر است توسط واحد بهداشت و درمان این بازداشتگاه با برپایی ایستگاه سلامت برنامه های غربالگری( تست فشارخون، کنترل وزن، تست قند خون و کنترل علائم حیاتی) برای خانواده زندانیان قبل از اعطای ملاقات کابین اجراء گردید.نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*