برگزاری جشن گلریزان در جهرم بزودی

گزارش روابط عمومی زندان شهرستان جهرم با حضور عباس روستازاده دادستان عمومی و انقلاب جهرم و اعضای انجمن حمایت از زندانیان جلسه این انجمن در زندان این شهرستان برگزار گردید .
دادستان عمومی و انقلاب جهرم گفت: خانواده زندانیان در معرض آسیب های اجتماعی قراردارند و عدم توجه کافی به این قشر تبعات منفی همچون طلاق و ترک تحصیل فرزندان و آسیب های فراوان دیگری را بدنبال دارد.
روستازاده افزود: برگزاری جشن گلریزان فرصتی است تا دستان پر مهر خیرین و نیک اندیشان یاری گر افرادی از جامعه باشند که با جرائم غیرعمد در زندان بسر می برند و این آئین در جهرم همزمان با چهاردهم ماه مبارک رمضان برگزار می گردد.
وی از اعطای سبد حمایتی ویژه ماه مبارک رمضان خبر داد و تصریح کرد: با همکاری نهادهای حمایتی و نیک اندیشان ۱۵۰سبد حمایتی کالا به ارزش مجموعاً ۱۵۰میلیون ریال بین خانواده های زندانیان نیازمند توزیع می گردد.
محمود مقیمی رئیس زندان جهرم گفت: ۴۹ نفر زندانی جرائم غیر عمد در زندان این شهرستان بسر می برند که برای آزادی این افراد مبلغ ۲۵میلیارد ریال مورد نیاز است .
گفتنی است خیرین و نیک اندیشان جهرمی در سال گذشته مبلغ ۸۵۰میلیون ریال جهت آزادی زندانیان جرائم غیر عمد اهداء نمودند که این شهرستان بعد از مرکز استان ، مقام دوم را در جمع آوری کمک های خیرین در جشن گلریزان بدست آورد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*