برگزاری محافل انس با قرآن کریم در زندان مرکزی شیراز به مناسبت ماه مبارک رمضان

به مناسبت حلول ماه مبارک رمضان محافل انس با قرآن کریم در زندان مرکزی شیراز با حضور حجت الاسلام پاکدل کارشناس قرآنی اداره کل زندانهای فارس، مسؤولین زندان مرکزی شیراز و جمعی از روحانیون و قاریان ممتاز و برجسته استانی و کشوری و زندانیان مدرسه قرآن و عترت و سایر اندرزگاه ها برگزار و به جزء خوانی و تلاوت آیات شریفه قرآن کریم پرداختند.
نبی اله امیدوار مسؤول بازرسی زندان مرکزی شیراز در حاشیه برگزاری این مراسم گفت: بهترین راه سعادت و کسب توفیقات الهی انس و عمل به فرامین حق تعالی در قرآن کریم است.
وی بیان داشت : با فراهم نمودن شرایط و مقدمات آشنایی و انس زندانیان با قرآن کریم این گنجینه عظیم الهی می توان به بازگشت سعادتمندانه آنان به آغوش خانواده و جامعه بسیار امیدوار بود و این فعالیت ها می بایست به صورت جدی و مستمر بر اساس دستور العمل های ابلاغی سازمانی ویژه ماه مبارک رمضان پیگیری و اجرا گردد.
شایان ذکر است به همت مسئولین و کارشناس قرآنی زندان مرکزی شیراز محافل انس و جزء خوانی قرآن کریم در ایام ماه مبارک رمضان با حضور قاریان ممتاز و برجسته کشوری و استانی در سطح زندان مرکزی شیراز ویژه کارکنان، زندانیان و سربازان وظیفه هر روز صبح برگزار می شود.نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*