برگزاری مراسم جشن دهه فجر در زندان کازرون

مراسم جشن بزرگ پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران در زندان کازرون با حضور رئیس زندان ومسؤولان در اندرزگاه ها در جمع زندانیان برگزار شد.
این مراسم پس از تلاوت قران کریم و سرود جمهوری اسلامی ایران وایراد سخنرانی توسط روحانیون زندان با برنامه های هنری طنز وکمدی وموسیقی همراه بود.
در آیین بزرگداشت این مراسم اله کرم عزیزی رییس زندان کازرون، با حضور در بین زندانیان دهه فجر را به عنوان یک دوره روشن و بخشی از تاریخ ملت ایران دانست که گذشته ایران را از آینده جدا کرده است .
عزیزی یادآور شد: امروز در این دنیا این افتخار را داریم ایران اسلامی دارای استقلال هست ودشمن به خاطر این استقلال و پیشرفت های بزرگ عصبانی وناراحت هست وتلاش می کند با اعمال تحریم ها و فشارهای سیاسی به انقلاب ضربه بزند.
رئیس زندان کازرون ضمن تاکید بر حفظ انقلاب ودستاوردهای آن گفت : در دهه فجر باید دستاوردهای نظام برای امت اسلامی ونسل جوانی که انقلاب را درک نکرده با دستاوردهای آن آشنا ، ونسبت به معرفی امام واندیشه او همت بگماریم و نگذاریم این نسل از انقلاب جدا شود .
وی گفت : امام یک شخصیت جامع و بی بدیل بود که از بعد عرفان، کلام، تفسیر، فلسفه، منطق، تربیت اسلامی و فقاهت در اوج وبی نظیر بود .
در پایان این مراسم،عزیزی رئیس زندان کازرون به همراه کارکنان و پرسنل وظیفه در راهپیمایی سی ونهمین سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران شرکت کردند .
عزیزی رئیس زندان کازرون در روز راهپیمایی، بیست ودوم بهمن را یک پدیده بی نظیر که یادآور خاطرات انقلاب و امام بزرگوار و فداکاریهای دلاورانه ملت به خصوص شهیدان می باشد دانست .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*