اخبار کوتاه

برگزاری نشست کتابخوان اختصاصی زندانیان بند در بازداشتگاه قیروکارزین

به گزارش روابط عمومی بازداشتگاه قیروکارزین، نشست کتابخوان اختصاصی بند با حضور حداکثری زندانیان برگزار گردید.
این نشست فرهنگی و تربیتی در راستای اصلاح و تربیت و کاهش آسیب ها با حضور آبچهر رییس اداره کتابخانه عمومی و فرهمندپور رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان قیروکارزین برگزار گردید.
آبچهر رییس اداره کتابخانه عمومی قیروکارزین ضمن بازدید از کتابخانه بازداشتگاه در بین زندانیان گفت: فرصت و محیط بسیار مناسبی فراهم گردیده، مغتنم شمارید و در طول ایام حبس با مطالعه کتاب، روح خود را جلا بخشیده و با کسب روشنایی از کتاب خصوصاً کتاب قرآن مجید آماده بازگشت آبرومند به جامعه شوید.
رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز در حاشیه این نشست اظهار داشت: اقدامات فرهنگی بسیار خوبی در بازداشتگاه صورت گرفته و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آماده هرگونه همکاری در زمینه اقدامات فرهنگی با این بازداشتگاه می باشد و در خصوص راه اندازی کانون فرهنگی، هنری مساجد و اعزام گروه سرود و موسیقی شهرستان اعلام آمادگی می کند.
لازم به ذکر است با صدور مجوز از سوی اداره کل کتابخانه های عمومی استان،کتابخانه مشارکتی بازداشتگاه راه اندازی و مقرر گردید در آینده نزدیک با حضور مسئولین استانی افتتاح گردد در ادامه زندانیان به معرفی و خلاصه گویی کتاب های مطالعه شده پرداختند.
در ابتدای بازدید سعید مهرآفرین رئیس بازداشتگاه گزارشی در خصوص اقدامات فرهنگی و تربیتی و کتابخانه مشارکتی بازداشتگاه ارائه و از تعامل و همکاری مسئولین مربوطه قدردانی کرد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*