اخبار کوتاه

برگزاری کلاس اخلاق اسلامی در زندان فیروزآباد

به گزارش روابط عمومی زندان فیروزآباد، به منظور تقویت روحیه دینی و اخلاقی و با هدف گسترش فضائل اخلاقی و دینی،کلاس اخلاق اسلامی با حضور حجت الاسلام درخشانیان از حوزه علمیه فیروزآباد در سالن آمفی تاتر زندان فیروزآباد تشکیل گردید.
رحیم بازیاری رئیس زندان فیروزآباد گفت: اخلاق پایه و اساس زندگی روزمره را تشکیل می دهد و توجه به اخلاق باعث پویایی و سرزندگی می شود.
حجت الاسلام درخشانیان، خدمات زندانبانی و اصلاح و تربیت نادمین را عبادت دانست و ضمن اشاره به سخن حضرت امام خمینی(ره) که زندانها باید به دانشگاه تبدیل شود اظهار داشت: اصلاح و تربیت زندانیان و آموزش حرفه و فنون مختلف به آنان باعث کاهش گرایش به سمت جرم می شود.
مدرس حوزه علمیه گفت: کارهای نیک و بد ما در این دنیا بازتاب و عکس العمل دارد و با اعمال نیک باعث گسترش خوبی ها می شویم.
درخشانیان با تاکید بر تقوا و پرهیز از گناه افزود: عمل به تعالیم دینی و تقوا علاوه بر خشنودی خداوند ، باعث گسترش عدل و داد می شود و زمینه برای ظهور امام زمان(عج) فراهم می گردد.
حجت الاسلام درخشانیان خدمات ارائه شده به زندانیان را مطلوب دانست و ساخت زندان جدید با ساختارفیزیکی استاندارد جهت بهبود اصلاح و تربیت نادمین را ضروری دانست و از مسئولین امر خواست تا نسبت به پیگیری جهت ساخت زندان جدید همت و تلاش بیشتری نمایند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*