اخبار کوتاه

بزرگداشت هفته قوه قضائیه در زندان مرودشت

به مناسبت گرامیداشت هفته قوه قضائیه، مسؤولین حوزه های قضایی شهرستان های مرودشت، پاسارگاد، ارسنجان و زرقان به منظور اعطای تسهیلات قضایی به زندانیان در راستای کاهش جمعیت کیفری زندان از کلیه اندرزگاه های زندان مرودشت بازدید کردند.
در هفته قوه قضائیه با همکاری ستاد اداره کل زندان های فارس و دادگستری شهرستان مرودشت برنامه دادرسی الکترونیکی دراین زندان راه اندازی و با ارتباط قضات از طریق ویدیو کنفرانس قضات با زندانیان در زندان روند رسیدگی به پرونده قضایی زندانیان به صورت مجازی برگزار شد.
شایان ذکر است روسای دادگستری ودادستان ها و قضات شهرستان های مرودشت ، ارسنجان ، زرقان و پارسارگاد به صورت ملاقاتهای چهره به چهره وتفکیک زندانیان هرحوزه قضایی ونیز شعبات حقوقی وکیفری وضعیت پروند های قضایی آنان را بررسی کردند و مشاوره حقوقی به زندانیان ارایه و دستورات لازم به مددکاران صادر شد.
سعید مهرآفرین رئیس زندان مرودشت اظهار داشت : طی این بازدید ها و جلسات تخصصی با کلیه مسئولین قضایی در جهت بررسی مشکلات زندانیان، محکومین مالی و متهمین بلاتکلیف نتایج بسیار مطلوبی حاصل گردیده که منجر به اخذ تسهیلات قضایی وکاهش جعیت کیفری خواهد شد.
درادامه با بررسی فعالیت ها و اقدامات صورت گرفته این زندان از پروژه های رفاهی و خدماتی و نیز برنامه های فرهنگی وتربیتی، اشتغالزایی به ویژه خدمات بهداشتی و درمانی که برای زندانیان انجام گرفته بازدید بعمل آمد.


نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*