به مناسبت عید غدیر، گروه طنز خودمونی شبکه فارس مهمان مددجویان کانون اصلاح و تربیت شدند

به مناسبت عید سعید غدیر خم و دهه ولایت و امامت جشن با شکوهی در کانون اصلاح و تربیت شیراز با حضور مدیرکانون، کارکنان و گروه طنز برنامه خودمونی شبکه فارس و مددجویان در سالن آمفی تئاتر این مرکز برگزار شد.

شکراله آسیایی مدیرکانون اصلاح و تربیت شیراز ضمن تبریک عید بزرگ امامت و ولایت گفت: روز غدیر روز اکمال دین است و در سیره ائمه اطهار از اهمیت و جایگاه بالایی برخوردار است چون در این روز جانشین و خلافت پیامبر اکرم تثبیت شد.
وی اضافه کرد: رسول مکرم اسلام، حضرت امیرالمؤمنین علی (ع) را به عنوان جانشین و امام امت اسلامی و مروج مکتب اسلام بعد از خود معرفی کرد.
مدیرکانون اصلاح و تربیت شیراز به بخش هایی از خطبه غدیریه اشاره کرد و گفت: پیامبر در این روز فرمودند: همانا جبرئیل سه بار بر من نازل شد و سلام خدا را رساند و فرمود که در این مکان (غدیر خم) توقف نمایم و به سیاه و سفید شما اعلام کنم که علی علیه السلام وصی و جانشین و پیشوای شما بعد از من است. جایگاه او نسبت به من مانند هارون نسبت به موسی پیامبر است. با این تفاوت که پس از من پیامبری نخواهد آمد. علی علیه السلام پس از خدا و پیامبر رهبر شما است.
آسیایی در ادامه به بیان فضایل اخلاقی حضرت علی(ع) پرداخت.
در ادامه گروه طنز خودمونی به کارگردانی مجید پایدار به اجرای طنز پرداختند و مددجویان با شور و اشتیاق خاصی از این برنامه استقبال کردند.نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*