به مناسبت هفته قوه قضائیه صورت گرفت: دیدار مسؤولین زندان های فارس با خانواده شهیدان کاظمی ابنوی، مهردادی و یزدان پناه

به مناسبت هفته قوه قضائیه، مصطفی کیشانی معاون سلامت، اصلاح و تربیت زندان های فارس با حضور ابراهیم قوامی فر رئیس اداره امور کارکنان، مشاور و مسؤول امور ایثارگران زندان های استان و مهدی نعمتی رئیس حفاظت و اطلاعات زندان های فارس با خانواده شهیدان گرانقدر امیر حمزه کاظمی ابنوی، مراد مهردادی و فضل اله یزدان پناه دیدار و با اهداء لوح سپاس مدیرکل زندان های فارس از آنان قدردانی کردند.
معاون سلامت، اصلاح و تربیت زندان های فارس گفت: این دیدارها با هدف تجلیل و پاسداشت یاد و خاطره جانفشانی ها و ایثارگری های شهدای جان بر کف صورت می گیرد تا با روح بلند آنان که با بزرگ منشی، همواره دغدغه اسلام را داشتند با آرمان های آنان دوباره بیعت کنیم.
کیشانی افزود: خون شهداء مایه ثبات و دوام انقلاب است، امروز جامعه اسلامی و همه کسانی که در آن با آسایش و آرامش زندگی می کنند امنیت همه ما و آنان مرهون خون پاک هزاران شهید، جانباز و آزاده است که در دفاع از ارزش های انقلاب اسلامی جانفشانی کردند.
وی تأکید کرد: ما هرچه در راه تکریم خانواده های معظم شهدا و ایثارگران گام برداریم خدمتی به آنان نکرده ایم و تکریم خانواده های شهداء کاری ارزشمند است.
معاون سلامت، اصلاح و تربیت زندان های فارس با اشاره به رهنمودهای مقام معظم رهبری که فرمودند: ” زنده نگهداشت یاد شهداء کمتر از شهادت نیست”گفت: تلاش همه ما در جهت خدمت به بازماندگان شهداء، جانبازان و ایثارگران وظیفه اخلاقی و دینی و البته کمترین کار ممکن است.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*