اخبار کوتاه

توضیحات رئیس سازمان زندان ها در خصوص پیگیری اجرای قانون تسری

رئیس سازمان زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور پس از طرح درخواست برخی همکاران در بخش خبری ۲۰:۳۰مورخ ۲۶/۰۴/۹۹ سیمای جمهوری اسلامی ایران توضیحاتی در خصوص اجرای قانون تسری ارئه نمود که بخشی از آن دربخش خبری بیست و سی ۲۷/۰۴/۹۹ پخش شد و توضیحات کامل وی اینک تقدیم می شود:
محضر همکاران محترم عرض می کنم ما در دوره تحول در نظام زندانبانی، بر اساس نقشه راه ترسیم شده از سوی مقام معظم رهبری«مدظله العالی» تلاش می کنیم زندان ها به معنای واقعی تبدیل به آموزشگاه نیکی ها بشود.

در این راستا نقش همکاران عزیز خودمان را بسیار تاثیرگذار و بی بدیل می دانیم. به همین جهت رفع دغدغه ها و دل مشغولی های آنان را وظیفه خود می دانیم. چرا که زندانبان مشعل بان واقعی هدایتگری و اصلاح و تربیت می باشد.

تاثیر خدمات پرسنل زحمتکش و فداکار سازمان زندان های کشور در فرآیند اصلاح و تربیت و بازگشت سعادتمندانه مددجویان عزیز به آغوش جامعه و تامین امنیت دیگر شهروندان منحصر به فرد است ولی مجاهدت های خاموش این قشرشریف عموماً مغفول و دور از نگاه ها مانده است.

لذا ما در سازمان با وجود اینکه چند روزیست این مسئولیت را عهده دار شده ایم پیگیری مطالبه به حق و قانونی آنان رایکی از دغدغه های اصلی خودمان می دانیم.

علیرغم گذشت بیش از ۷ سال از تصویب قانون تسری و عدم اجرای آن نسبت به سازمان زندان ها، تمام مساعی خود رادرجهت احقاق حق پرسنل سازمان زندان ها به کار گرفته ایم.

امید داریم با تلاش بیشتر در دوره جدید و با دعای خیر همکاران و بصیرت منطقی ایشان، با مساعدت جدی و درک مهربانانه دولتمردان محترم و عزیزان ما در مجلس شورای اسلامی، با تامین اعتبار لازم، ان شاالله این مهم به نتیجه برسد و جبران کننده بخشی از زحمات سربازان گمنام عرصه زندانبانی شود.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*