تیم زندان داراب، قهرمان مسابقات فوتسال کارکنان و سربازان وظیفه زندان های فارس شد

مسابقات فوتسال کارکنان و سربازان وظیفه زندان های فارس با حضور۱۶ تیم برگزار شد و تیم داراب با شکست تیم کازرون قهرمان این دوره از مسابقات شد.
در دیدار فینال این دوره از مسابقات تیم زندان داراب با شکست ۴بر۳ تیم زندان کازرون مقام اول مسابقات فوتسال کارکنان و سربازان وظیفه زندان های فارس در سال ۹۶ را بدست آورد و تیم زندان کازرون نائب قهرمان شد.
در مرحله نهایی این مسابقات که در محل سالن ورزشی باشگاه تربیت برگزار شد در مسابقه رده بندی تیم زندان مرکزی با شکست تیم مرودشت مقام سوم این دوره از مسابقات را بدست آورد.
حامد کریمی رییس اداره‌ فرهنگی و تربیتی زندانهای فارس در مراسم قدردانی از تیم‌های برتر مسابقات فوتسال گفت:ورزش عامل خودباوری – تقویت اراده و احساس موفقیت و شادابی است و تخلیله هیجانی و دوری از گوشه گیری و افزایش عزت نفس را بدنبال دارد.

وی افزود: ورزش انسان را از حالت بی تفاوتی و افسردگی بیرون می آورد و باعث نشاط و امیدواری وی می گردد.
کریمی به اهداف ورزش در حوزه های مختلف اشاره کرد و گفت: هدف های بهداشتی و تندرستی؛ تأمین سلامتی و بهداشت بدن در برابر بیماری ها، تأمین شرایط و تقویت بدن و بازسازی بدن به منظور رفع نقایص جسمی و افزایش کارایی ان است.

رییس اداره‌ فرهنگی و تربیتی زندانهای فارس اضافه کرد: هدف های پرورشی و اخلاقی : پرورش روان و ایجاد زمینه برای استقلال شخصیت، رشد و پرورش رغبت های مثبت و خود داری از پذیرش افکار و عقاید مسموم و ارشاد و هدایت دیگران می باشد.

وی ادامه داد: هدف های روانی و اجتماعی؛ تقویت روان و غلبه بر عادت های بد، رفع عوارض مثل نگرانی – ترس و کناره گیری، ایجاد حس رقابت سالم و دست یابی به شادابی و نشاط است.


نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*