جشن میلاد امیرالمؤمنین حضرت مولا علی (ع) و گرامیداشت روز پدر در زندان مرکزی شیراز برگزار شد

به گزارش روابط عمومی زندان مرکزی شیراز، جشن میلاد امیر المؤمنین حضرت مولا علی (ع) و گرامیداشت روز پدر در محل سالن اجتماعات زندان مرکزی شیراز برگزار شد.
در این مراسم معنوی، محمدی مدیر زندان مرکزی شیراز ضمن تبریک ولادت با سعادت حضرت علی(ع) و روز پدر ، به تبین جایگاه شخصیت و مقام آن امام همام پرداخت و تقارن میلاد آن حضرت با آغاز سال ۱۳۹۸ شمسی را به فال نیک گرفت و برای همگان از درگاه خداوند متعال طلب سعادت و بهروزی و برای مددجویان دربند مجازات حبس آرزوی نعمت آزادی و بازگشت سعادتمندانه آنان به جمع خانواده و اجتماع کرد.
حق پرست سرپرست اداره فرهنگی و تربیتی زندان مرکزی، با تبریک ایام ماه مبارک رجب بویژه میلاد مسعود اولین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت به ذکر احادیثی در منقبت کمالات و شخصیت ملکوتی ایشان پرداخت. در ادامه این مراسم حجت الاسلام موسوی صدر نیز ضمن تبریک این ایام به ذکر فضائل مولا علی(ع) پرداخت و با ذکر احادیث نبوی به تشریح جایگاه ملکوتی آن حضرت اشاره کرد.
در پایان این مراسم شایق مداح اهل بیت عصمت و طهارت(علیهم السلام) به مدیحه سرایی و مولودی خوانی پرداخت و با اهداء تندیس های ساخته شده توسط مددجویان مدرسه قرآن و عترت زندان مرکزی شیراز، از زحمات یکساله مدیر و معاونین زندان مرکزی شیراز تجلیل و تقدیر به عمل آمد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*