جشن گلریزان آزادسازی زندانیان جرایم غیرعمد در شهرستان های خنج،گراش و شهر اوز برگزار شد/ خیرین جنوبی۳۲۰میلیون تومان برای آزادسازی زندانیان لار کمک کردند

به مناسبت ماه مبارک رمضان جشن گلریزان آزادسازی زندانیان جرایم غیرعمد برای نخستین بار در شهرستان خنج و شهر اوز و دومین جشن گلریزان شهرستان گراش برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی زندان لارستان، با رایزنی های انجام شده با فرمانداری های گراش و خنج و بخشداری اوز،جشن گلریزان برای نخستین بار در این مناطق برگزار و مورد استقبال نیز قرار گرفت.
پس از برگزاری این جشن ها در شهر اوز مبلغ ۱۳۰میلیون تومان تومان و شهرستان گراش ۷۰میلیون تومان و در شهرستان خنج ۵۰میلیون تومان برای آزاد سازی زندانیان جرایم غیر عمد جمع آوری گردید.
شایان ذکر است در جشن گلریزان لارستان که هفته پیش برگزار گردید مبلغ ۷۰میلیون توسط خیرین جمع آوری شد و در مجموع خیرین جنوبی در جشن های گلریزان ۳۲۰میلیون تومان برای آزادسازی زندانیان کمک کردند.
همچنین با تلاش انجمن حمایت از زندانیان و زندان لارستان در طول سال جاری مبلغ ۷۰میلیون تومان نیز توسط خیرین جهت آزادی ۲۵ نفر زندانی به غیر از جشن گلریزان اهداء گردید.
نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*