اخبار کوتاه

جشن ۴۱ سالگی انقلاب شکوهمند اسلامی و بزرگداشت چهلمین روز شهادت سردار دلها در زندان مرکزی شیراز برگزار شد

جشن با شکوهی به مناسبت ۴۱ سالگی انقلاب اسلامی ایران و با حضور علیرضا نژاد سرپرست زندان مرکزی و مسؤولین زندان مرکزی شیراز در اندرزگاه ها برگزار گردید.
در این مراسم سرپرست زندان مرکزی شیراز ضمن گرامیداشت این روز مهم ملی گفت: ۲۲ بهمن فقط یک جشن نیست بلکه بیانگر اقتدار و دموکراسی دینی یک امت در دنیاست که با گذشت ۴۱ سال از آن هنوز زنده و پا برجاست و همه باید در جهت قوی تر شدن ایران اسلامی طبق فرمایش رهبر معظم انقلاب تلاش نماییم تا هیچ وقت تحت سلطه هیچ کس و یاهیچ کشوری نباشیم.
یدالله علیرضا نژاد در ادامه با اشاره به شهادت سردار رشید اسلام سپهبد سلیمانی افزود: ایران همیشه در این ۴۱ سال حامی مظلوم بوده و درمقابله با ظلم و تروریست جهانی نقش به سزایی داشته که سردار شهید سلیمانی جان بر کف در نوک این پیکان بوده و با شهادتش استحکام و همدلی مردم و مسئولین را بیشتر کردند.
در پایان با برگزاری جشن ۲۲ بهمن و اجرای سرودهای انقلابی و برش ۴۱ کیلو کیک به مناسبت چهل و یکمین سالگرد انقلاب بین زندانیان توزیع و با اجرای مسابقه به ۴۱ نفر از آنان جوایز ارزنده اهدا شد.
همچنین با ادای احترام به شهدای انقلاب اسلامی ایران در این سالها سرود ساخته شده توسط ۴۱ نفر از زندانیان جهت چهلم سردار رشید اسلام اجرا گردید.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*