جلسه درس اخلاق با حضور آیت الله ملک حسینی در زندان مرکزی شیراز برگزار شد

در چهاردهمین روز از ماه مبارک رمضان، جلسه درس اخلاق با حضور آیت الله ملک حسینی نماینده ولی فقیه در استان کهکیلویه و بویر احمد و عضو مجلس خبرگان رهبری در سالن اجتماعات اداره فرهنگی-تربیتی زندان مرکزی شیراز برگزار شد.
آیت الله ملک حسینی ضمن تبریک میلاد دومین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت حضرت امام حسن مجتبی(ع) بیان داشت: انسان دارای قدرت عقل بوده و بر اساس اندیشه عمل می کند و این مهم، بزرگترین فرق میان انسان و حیوان است.
وی گفت: انسان می بایست در کسب دانش و علم اندوزی باشد تا دنیایش را به بطالت نگذراند و در مسیر زندگی جاویدان و ابدی گام نهد.
نماینده ولی فقیه در استان کهکیلویه و بویر احمد و عضو مجلس خبرگان رهبری با تبریک میلاد با سعادت کریم اهل بیت حضرت امام حسن مجتبی(ع)در حدیث ارزشمندی از ایشان، انجام باقیات و صالحات دنیوی را بهترین ره توشه آخرت دانست و ترس از مرگ را نشانه کمبود تقوی الهی و ذخیره اخروی بیان کرد.
نماینده ولی فقیه در استان کهکیلویه و بویر احمد گفت: به فرموده حضرت امام جعفر صادق (ع) چهار شرط تلاش و ممارست در راه حق تعالی، داشتن حیا و عفت، باور اینکه روزیِ هرکس در دست خداوند متعال است سبب آرامش می شود و باور اینکه مرگ قطعاً روزی به سراغ همه ما خواهد آمد را لازمه سعادتمندی در دنیا و آخرت دانست و همگان را به تقوی الهی سفارش و دعوت نمود.
در این مراسم سید حشمت اله حیات الغیب مدیر کل زندانهای فارس، کیشانی معاون سلامت و اصلاح و تربیت، محمدی مدیر زندان مرکزی شیراز، جمعی از کارکنان زندانهای شیراز، روحانیون و زندانیان حضور داشتند با اهداء یک جلد کلام الله مجید نفیس از حضور آیت الله ملک حسینی قدردانی شد.
در ادامه از اندرزگاه های زندان مرکزی بازدید و با زندانیان ملاقات کرد.


نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*