اخبار کوتاه

جلسه شورای اداری زندان کازرون با حضور سرپرست اداره کل زندان ها برگزار و سرپرست زندان کازرون معرفی شد

با حضور مصطفی کیشانی سرپرست اداره کل زندان های فارس و مهدی نعمتی رئیس اداره حفاظت و اطلاعات اداره کل زندان های فارس جلسه شورای اداری زندان کازرون با حضور مسؤولین و کارکنان زندان برگزار و فرزاد آراوند به عنوان سرپرست معرفی گردید.
مصطفی کیشانی سرپرست اداره کل زندان ها در ابتدای جلسه از زحمات اله کرم عزیزی رئیس سابق زندان و از تلاش و حسن نیت کارکنان زندان کازرون و جایگاه والا و خوب این زندان در سطح استان قدردانی کرد.
کیشانی اظهار داشت: تأمین امنیت و ارتقای آن در زندان مهمترین وظیفه پرسنل و مسئولین می باشد و بازدیدها باید به صورت مستمر و غیر مترقبه صورت گیرد.
سرپرست اداره کل زندان های فارس گفت: مسئولین اجرای احکام ، مددکاری، معاونت و سرپرست زندان باید در اندرزگاه ها حضور یافته و از نزدیک مشکلات قضایی زندانیان را بررسی و در خصوص مرتفع کردن مشکلات آنان از طریق مقامات قضایی پیگیری و نتیجه اقدامات انجام شده را منعکس نمایند.
کیشانی در ادامه تأکید کرد: لازم است روحانیون در خصوص بالا بردن آگاهی خود نسبت به مسائل شرعی و دینی و کاهش فشارهای روحی و روانی و حضور در بین زندانیان و سربازان وظیفه اهتمام ویژه داشته باشند.
وی ادامه داد: رعایت حقوق شهروندی سرلوحه کاری پرسنل زندان قرار گرفته و وضعیت زندانیان دارای بیماری های خاص و صعب العلاج مد نظر قرار گیرد و در حیطه شغلی و سازمانی از هیچ کوششی در این خصوص دریغ نکنید.
در پایان کارکنان را به همدلی و صمیمیت و جدیت در انجام وظایف سازمانی فراخواند.
در ابتدا فرزاد آراوند گزارشی از کلیه اقدامات بعمل آمده از شروع پروژه زندان جدید تاکنون تشریح و روند ساخت و سازها و تکمیل و تجهیز کابین ملاقات و برجک های نگهبانی و سیستم خنک کننده و انتقال افسر نگهبانی به مکان جدید ارائه کرد.
کیشانی با اهداء لوح سپاس به محمد افشاری از زحمات وی در این اداره قدردانی و وی را به عنوان فرمانده جدید یگان حفاظت در زندان نورآباد ممسنی معرفی کرد.
در ادامه از بخش های مختلف زندان بازدید و با زندانیان ملاقات کردند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*