جلسه مشترک سرپرست زندان، رئیس و مربیان فنی و حرفه ای فیروزآباد برگزار شد

به منظور افزایش تعامل زندان با اداره مرکز آموزش فنی و حرفه ای فیروزآباد، جلسه ای با رئیس فنی و حرفه ای و مربیان در زندان فیروزآباد برگزار شد.
در راستای عمل به فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر رونق تولید و بمنظور افزایش کلاس های فنی و حرفه ای و تنوع دوره های آموزشی، جلسه اداری با حضور سرپرست زندان و رئیس و مربیان سازمان فنی و حرفه ای فیروزآباد در زندان برگزار شد.
رحیم بازیاری سرپرست زندان فیروزآباد در این جلسه گفت: آموزش حرفه و فنون، زمینه ساز اشتغال و رونق تولید می باشد و اگر بخواهیم رونق تولید داشته باشیم باید در زمینه فنون مختلف نیز آگاهی های لازم را کسب کنیم.
وی افزود: هدف دیگر این جلسه اجرای دقیق تفاهم نامه های فی مابین می باشد و لازم است تا جهت افزایش کارایی، تعامل بیشتری داشته باشیم.
سرپرست زندان فیروزاباد اظهار داشت: مجموعه فنی و حرفه ای فیروزآباد در سال گذشته عملکرد مطلوبی در زمینه آموزش فنون مختلف به زندانیان داشته و لازم است در سال جدید با سرعت و کیفیت بیشتری این مهم ادامه یابد.
رئیس اداره مرکز آموزش فنی و حرفه ای فیروزآباد نیز ضمن قدردانی از همکاری مجموعه زندان در زمینه آموزش حرفه و فنون بیان داشت: هدف آموزش حرفه و فنون ، یادگیری زندانیان است تا پس از آزادی زمینه اشتغال برای آنان فراهم و از گرایش به سمت جرم جلوگیری شود تا فردی مفید برای خانواده و جامعه باشند.
مهندس محمدی فرد ادامه داد: اداره فنی و حرفه ای فیروزآباد آمادگی هرگونه همکاری جهت برگزاری کلاس های فنی و حرفه ای برای زندانیان، پرسنل و سربازان وظیفه را دارد و در نظر داریم تا تنوع رشته های آموزشی را گسترش دهیم.
در پایان مربیان فنی و حرفه ای فیروزاباد به بیان نظرات خود در زمینه افزایش کارایی دوره ها و راهکارهای مربوط پرداختند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*