اخبار کوتاه

جلسه هم اندیشی مسؤولین انتظامی و زندان فیروزآباد برگزار شد

به منظور گرامیداشت هفته نیروی انتظامی، جلسه هم اندیشی با حضور فرمانده منطقه انتظامی، رؤسای آگاهی، پلیس پیشگیری و موادمخدر در زندان فروزآباد تشکیل شد.
رئیس زندان فیروزآباد ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی و قدردانی از پرسنل انتظامی زندان که به مقام بازنشستگی نائل شده اند گفت: تلاش جهادی نیروهای انتظامی بازنشسته زندان که برای این مجموعه از جان مایه می گذاشتند شایسته قدردانی است.
رحیم بازیاری افزود: تعامل خوبی بین مجموعه زندان و منطقه انتظامی فیروزآباد وجود دارد و از همکاری سازنده نیروی انتظامی در اجرای سیاستهای تامینی سازمان زندانها قدردانی می کنیم.
فرمانده منطقه انتظامی نیز ضمن تشکر از مجموعه زندان در راستای اجرای برنامه های اصلاح و تربیت زندانیان و تأمین امنیت جامعه اظهار داشت: با آموزش حرفه و فنون مختلف به زندانیان زمینه ارتکاب مجدد جرم از سوی زندانیان پس ازآزادی کاهش می یابد و لازم است تا آموزش فنون به زندانیان در اولویت باشد.
سرهنگ جوکار امنیت پایدار در سایه آموزش و ارتقای فرهنگ شهروندی را لازمه امنیت پایدار دانست و اظهارداشت: تسریع در شروع به ساخت زندان جدید با استاندارهای مربوط، زمینه ساز اقدامات تربیتی و آموزشی می باشد.
رحیم بازیازی درجمع سربازان وظیفه بیان داشت: مهمترین تکلیف، برقراری نظم و امنیت می باشد و پیشرفت از مسیر نظم و امنیت حرکت کرده ولازم است به این مهم توجه شود.
به همین منظور، مسابقه مقاله نویسی با موضوع اقتدار درسایه نظم و امنیت بین پرسنل وظیفه برگزار و به مقالات برگزیده هدایایی از سوی واحدفرهنگی زندان اعطاء شد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*