اخبار کوتاه

جلسه هیأت مدیره انجمن حمایت زندانیان با حضور دادستان عمومی و انقلاب شیراز برگزار شد

جلسه هیأت مدیره انجمن حمایت زندانیان شیراز با حضور حیدر آسیابی دادستان عمومی و انقلاب و رئیس هیأت مدیره انجمن حمایت زندانیان شیراز، اسحاق ابراهیمی مدیرکل زندان های فارس، محمدرضا امیری فرماندار شیراز، محمود قربانی مدیرعامل انجمن و اعضای هیأت مدیره انجمن در دفتر دادستان شیراز برگزار و درخصوص تعیین مدیرعامل جدید تصمیم گیری شد.
مدیرکل زندان های فارس گفت: حمایت از خانواده زندانیان، یک اقدام پیشگیرانه در راستای کاهش آسیب های اجتماعی است و رسالت انجمن حمایت نیز انجام اقدامات حمایتی است.
اسحاق ابراهیمی افزود: انجمن‌ حمایت زندانیان در حد توان خود برای به حداقل رساندن مشکلات خانواده های زندانیان تحت پوشش تلاش می کند و علاوه بر کمک های مادی نوع برخورد با خانواد ها باید به گونه ای باشد که وقتی به انجمن مراجعه می کنند این مرکز را به عنوان پناهگاه و ملجاء امنی برای خود بدانند تا آسیب های آنان به حداقل برسد.
وی اظهار داشت: افرادی که در این مرکز فعالیت می نمایند با توجه به اینکه با افراد آسیب دیده اجتماع سروکار دارند باید آستانه تحمل بالایی داشته باشند تا زمینه ایجاد آرامش بیشتری را در بین جامعه هدف فراهم نمایند.
دادستان عمومی و انقلاب شیراز گفت: جوان گرایی خوب است اما در تقابل با شایسته سالاری نیست با توجه به جامعه هدف ما در انجمن و رسالتی که برعهده داریم، بايد با استفاده از مدیری مجرب و کارآزموده به عنوان سرمایه ای ارزشمند در جهت ارتقاء فعالیت های این مرکز استفاده نماییم.
حیدر آسیابی اظهار داشت: تجربه سازنده و ارتباطات برون سازمانی نقش مهمی در ایجاد درآمد پایدار برای انجمن دارد و امیدواریم این نهاد حمایتی در سال جدید فعالیت های خود را در راستای اشتغالزایی و درآمد پایدار برای خانواده زندانیان توسعه دهد.
وی افزود: در سال جاری، توفیقات خوبی در زمینه پیگیری پروژه ساخت مجتمع فرهنگی انجمن، ثبت انجمن، راه اندازی سیستم جامع مددکاری و مالی در انجمن حمایت زندانیان حاصل شده است و از تلاش همه دست اندرکاران قدردانی می شود.
در ابتدای جلسه، امیری فرماندار شیراز و محمود قربانی مدیرعامل انجمن حمایت زندانیان مطالبی بیان و گزارش اقدامات توسط مدیرعامل ارائه شد.نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*